Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jelentem meg a munkaügyibe...

Nem jelentem meg a munkaügyibe, megvonják a TB-m?

Figyelt kérdés

14 nappal ezelőtt kellet volna visszamennem a munkaügyibe.

Viszont csak ez ma jutott eszembe, támogatást nem kapok azonban fizetik a TB-m mivel nincs jövedelmem és semmi tulajdonom.


Azonban olvastam hogy valószínű töröltek a nyilvántartásból mint MUNKANÉLKÜLI mert nem jelentkeztem le, így akkor megfogják vonni a TB-m is vagy az marad?


Nem küldenek értesítést hanem simán kitörölhetnek, max. 8 napon túl van idő igazolással bemenni.


SZÓVAL A KÉRDÉS MI HÁTRÁNYOM LEHET BELŐLE HOGY TÖRÖLNEK ÉS ÍGY AKKOR A TB TÁMOGATÁS IS MEGSZŰNIK.????


Előre is köszönöm.

22/f



2021. márc. 12. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Ha olyan háztartásban élsz ahol 1szemelyre nem jön ki kb.33.000ft akkor kapsz az államtól 28000ft-ot. Ezt a munkaugyben kell kérvényezte.

Ha pl.elettarsadnak férjének szüleinek magas a bejovetele és ezt elosszak amennyien vagytok és ha több jön ki mint kb 33-35e.ft akkor nem kapsz semmit, és neked kell fizetned úgyis ugyis

2021. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igyis-ugyis =mindenképp
2021. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!