Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok férfinak elég látványos...

Sok férfinak elég látványos melle van. Férfi létükre ezt nem szégyellik?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megbántani, szimplán érdekel.

Munkahelyemen a legtöbb férfi kollégámnak lassan nagyobb melle van, mint nekünk nőknek pedig nem kövérek és nem is idősek. Nekem nőként meg alapból nincs nagy mivel vékony vagyok.

Ha férfi lennék szégyellném, hogy konkrétan egy sportmelltartóba beleillő mellem van.

Vagy ezeket a férfiakat nem érdekli/zavarja?



2021. márc. 14. 19:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Sök nőt meg nem zavarja hogy olyan bajsza van mint egy kamasz fiúnak. :-)
2021. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Persze, az igénytelen nem törődöm nőket biztos nem zavarja. :-)
2021. márc. 14. 19:33
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
És ha zavarja, akkor mit csináljon?
2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kövérek akkor hogy van nagy mellük? Én nem tudom elképzelni, hogy egy vékony pasinak nagy melle legyen, mert hát neki mitől lenne?
2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%

Az egész világ arról szól, hogy nem, egyáltalán nem szégyellnek semmit. A nőkre bármit rá lehet sózni, csak eldöntik, mondjuk holnaptól, hogy ciki a nőknél a köldök, és mindenki kitömi, a férfiak meg kinevetnek, ha nincs kitömve.


Nem alázzák meg őket eléggé. Az átlag nőket számonkérik, miért nem hollywoodi szépségűek, de ők nem érzik magukat megszólítva.


Engem mindig az érdekelt, hogy amikor egy dagadt, szőrös, büdös pasas mögött egy jóillatú, sportos férfi áll a sorban, arra gondol, hogy "mi mindketten férfiak vagyunk, teljesen egyformák", vagy nincs bennük ilyen motiváció? Engem a nálam szebb nők mindig motiváltak, hogy jobban nézzek ki, példák előttem.

2021. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%
Felénk férfiak felé kevesebb az elvárás, engem nem zavar h van egy kis cicim, azt szoktam mondani, h addig oké míg az asszonyé nagyobb ( 75C neki ) Amúgy is van hozzá egy testem 100 kg 185 cm, nem igazán mozogtam mostanába, meg is látszik, de miért szégyelném??
2021. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%
Skinny fat. Mikor teljesen sovány, csak bele meg cicije van.
2021. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
És ha szégyelli, zavarja, akkor mit csináljon? Ennyi miatt szerintem nem érdemes egy százezres mellplasztikára benevezni. Én úgy tudom, hogy sokakat kellemetlenül érint ez, de mesterséges beavatkozás nélkül nem nagyon lehet tenni ellene. Hacsak nem elhízás miatt van, akkor persze segít a fogyás.
2021. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
43%
Biztos hogy pasik? Lehet hogy megtéveszt a bajszuk.
2021. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%

#1

Legjobb védekezés a támadás. Tipikus reakció azoknak, akik magukra ismernek, de nem ismerik be, hogy igaz, mert az egójuk nem engedi.


Kérdező, sajnos hazánk az egyik legelhízottabb országok közé tartozik. Sok férfi úgy van vele, hogy lesz..rja a külsejét egy bizonyos kor felett, főleg ha van párja. Tudod, úgy vannak vele, hogy ha már van párjuk, akkor minek legyenek igényesek, csak az nem jut el a tudatukig, hogy a párjukat meg is kell ám tartani és úgy ez nem megy, ha közben eligénytelenednek.

De nem baj, majd megtapasztalják ennek a negatív oldalát is.

2021. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!