Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szégyellik magukat ezek...

Nem szégyellik magukat ezek az ingyenélők?

Figyelt kérdés
Ma az utcán mentem gyalog, egy forgalmasabb részen, amikor odajött hozzám egy egy árus nő, hogy vegyek tőle valamit (zoknit, ágyneműt, pecabotot), amikor mondtam, hogy nem tartok rá igényt, elhordott mindennek, mert hogy a gyerekei éheznek, stb. Ez még rendben is volna, de komplett családokhoz is odament kéregetni, akik gyerekkel, kisbabával voltak, és ott is megcsinálta ezt a cirkuszt. Mit lehet tenni ilyen esetben? Sajnos a közteres csak elhajtja őket, pár óra múltán ugyanúgy ott lebzsel ez az aljanép, közben isznak is, és még ostobábbak lesznek. Valakinek, valami ötlete?

2017. júl. 1. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem szégyellik magukat. Ezt te is jól tudod, hiszen megtörtént veled. A sors furcsa fintora, hogy mégsem őket ítélem el, hanem téged, amiért nagy mellénnyel jössz ide moralizálni. Abból akarsz erkölcsi tőkét kovácsolni, hogy te különbnek érzed magad. Sajnos te sem vagy különb.
2017. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én megoldást keresek a problémára, add nekik a fizetésed, hadd igyák el, aztán ha leköpnek, megvernek, akkor jöhetsz sírni.
2017. júl. 1. 14:51
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem adsz nekik pénzt, és otthagyod őket. nnyi. Ha magyaráz, nem kell meghallani. Nincs normális megoldás a problémára, míg a magyar jogrendszer ilyen, amilyen. Az önbíráskodást meg te szívod meg.

Egyébként tényleg nem vagy különb. Te is cirkuszolsz, csak másképp.

2017. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer a parkolóba egy fiatal nő jött oda hozzám, miután egy másik autós elhajtotta hogy neki beteg a gyereke, kell a lábára krém de nincs rá pénze és ha kell megmutatja a gyerek lábát is ha nem hiszem el.

Hogy lehet az hogy valaki gyereket vállal és se neki se a gyerek apjának nincs munkája, de még az ő szülei se tudnak adni egy vasat sem kenőcsre.

2017. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezeknek a munka nem fekszik, csak a naplopás.
2017. júl. 1. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Én sajnálom az ilyet :( de mindig adok párszáz Ft ot az ilyeneknek. Volt hogy 500-800 Ft is volt adtam neki.

Arra gondolok hogy én is lehettem, lehetnek ilyen helyzetben, jól jön nekik a pénz ha ételt vesznek belőle, nem peddig alkoholt bár az is boldogitja őket. Szerintem.

2017. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a klinikáknál napi szinten találkozok ilyenekkel. Én már megtanultam nem észrevenni őket. Nem nézek rá, nem lassítok, nem beszélek hozzá. Neked is azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz velük.
2017. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dzseri ***** válasza:
100%
meg se állsz, rá nézel mondod "nem köszönöm" és már ott sem vagy
2017. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A szegedi dolgokról én is tudok mesélni...
2017. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

És te nem szégyelled magad, hogy ilyen indulatok dúlnak benned ? Bántottak ők téged, okoztak neked kárt, megrövidítettek, becsaptak ?

A kulcsszavaid is hányadékok, már meg ne sértődj ! Hogy beszélnél te olyan emberekről akkor már csak arra lennék kíváncsi, aki a szoknyád alá nyúlna, jól pofán verne, aztán megerőszakolna a gazosba ?!

2017. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!