Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok férfinak elég látványos...

Sok férfinak elég látványos melle van. Férfi létükre ezt nem szégyellik?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megbántani, szimplán érdekel.

Munkahelyemen a legtöbb férfi kollégámnak lassan nagyobb melle van, mint nekünk nőknek pedig nem kövérek és nem is idősek. Nekem nőként meg alapból nincs nagy mivel vékony vagyok.

Ha férfi lennék szégyellném, hogy konkrétan egy sportmelltartóba beleillő mellem van.

Vagy ezeket a férfiakat nem érdekli/zavarja?



2021. márc. 14. 19:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%

Gyógyszer mellékhatásától is lehet! Nekem legalábbis attól nőttek meg.

Eleinte sz@r ügy volt, de mára nem zavar.

És magasról nem érdekel más véleménye: nem célom másnak megfelelni...

2021. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
42%

"Nem vagyok férfigyűlölő meg semmi, ne értsetek félre csak nem értem miért kell a másik külsejét degradálni ha az ő külsejük sem tökéletes."


Olyan kritikusan férfigyűlölő vagy, hogy még kérdést is kiírtál erről!!

2021. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
51%

Én magamra ismertem, és szégyellem is igazából, és zavar is, hogy ha pólóban vagyok nagyon "csöcsös" vagyok, de hízni sokkal könnyebb, mint fogyni, alapból hízékony vagyok, az elmúlt fél évben még annyit sem mozogtam, hogy elbicikliztem meg haza napi szinten a munkahelyemre, mert otthonról dolgozok, ez meg is látszik rajtam. Azzal szoktam nyugtatni magam, hogy 2 gyerekem van, meg feleségem, már nem kell, hogy szexi legyek, úgy sem csajozhatok.

30/F

2021. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem a szexiségen van a hangsúly hanem melle a nőnek legyen, ne a férfinak. :-)
2021. márc. 14. 21:10
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
Amíg úgy és anyit esznek, ahhoz az adott mozgásmennyiséghez addig ilyen lesz. Valamit mozogni érdemes lenne és mindegy mi lenne már. Magasság is rásegít erre.
2021. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
37%
És a feleségednek már mindegy, érje be azzal, ami van? A gyerekek száma mit számít? Te szoptattad őket?
2021. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%

#23 vagyok:

A feleségem amikor tizenpár éve megismertem 45 kiló volt (155 cm magas), elég bomba csaj volt, 2 gyerek és 10 év telt el, 100 kiló felett van, én 60 kiló voltam most 80 vagyok, 165 cm magas.

2021. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
43%

#27

Jól elengedtétek magatokat akkor.

Úgy gondolom, hogy szégyellni nem kell, minek? Ne büntesse magát senki, nem vezet sehova csak önostorozáshoz, annak meg rossz a vége.

Ha jól érzi magát így, mert nem függ tőle az önbecsülse akkor semmi probléma ezzel! Azzal sem, ha a #27 jól érzi magát a párjával!


Ha viszont nem, abban az esetben a javításra volna érdemes törekedni, ahhoz meg a cikizés, kritizálás, SZÉGYENÉRZET nem mutat utat.

2021. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem vallod be, hogy irigykedsz, amiert nekik is tobb jutott?
2021. márc. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
91%

"...melle a nőnek legyen, ne a férfinak. :-)"

Hát legyen neki persze - de ha nincs?

Akkor a nő is szégyellje magát?

Talán sokkal elfogadóbbnak kellene lenned, mert - gondolom - te sem vagy egy tökéletes matyó-hímzés...

2021. márc. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!