Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alakul ki az emberekben...

Miért alakul ki az emberekben irigység?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan szituáció amikor jogosan irigy/féltékeny valaki? Az irigység csak rosszindulatú lehet?

2021. márc. 15. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki volt már az élete során irigy valakire és nem feltétlenül rosszindulatból, csak mondjuk igazságtalannak érzett egy dolgot/szituációt.
2021. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogos irigység nincs, irígység a buta, tanulatlan prolik kiváltsága.
2021. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akit érdekel az irigység témaköre olvassa el Dr. Almási Kitti: Irigység című könyvét.
2021. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert az emberek 99%-a elégedetlen magával így úgy amúgy. Nem látnak sokszor a dolgok mögé. Azt hiszik annak az embernek könnyebb az élete, mint nekik pedig ez sokszor nem igaz.
2021. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval te még sose voltált irigy? Akár egy szép nő láttán, aki egy nem túl daliás faszival volt, vagy egy sportkocsi láttán, ami elhúzott melletted és még sorolhatnám.

Nem kell álszenteskedni, főleg nem prolizni, mindenki volt már irigy az élete során valamire/valakire.

2021. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mert nekem ezek mind megvoltak:-)
2021. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki itt nagyon menő(nek hiszi magát) :D
2021. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!