Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem lehet bajom ebből?

Ugye nem lehet bajom ebből?

Figyelt kérdés

kérlek nyugtassatok meg hogy éjjel nem fog az ágyam mellett állni egy bérgyilkos hogy végezzen velem.

A helyzet a következő: feltévedtem néhány illegális oldalra, de csak nézelődni, viszont semmi ilyen adatvédelmi cuccot nem állítottam be mivel nem értek az ilyesmihez. Azt hallottam hogy képesek megfigyelni, beszélgetéseket lehallgatni ezeken keresztül és hozzá férni minden adatunkhoz. Most nagyon nyugtalan vagyok és emiatt nem merek elaludni éjjel. Bajom lesz ebből vagy sem?



2021. márc. 16. 18:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
értem, ezek szerint nem lehet bajom ebből. köszönöm a normális válaszokat
2021. márc. 16. 18:50
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, semmi nem lesz. Rajtad kívül minimum többezren teszik meg ugyanezt naponta, ráadásul helymeghatározni elég nehéz pusztán IP-cím alapján az ágyadat. (Meg azt is, hogy ki járt konkrétan azokon az oldalakon a családodból.)
2021. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
És el is hiszi. Csóró. Én valami önvédelmi fegyvert azért be szereznék. Csak jót akarok.
2021. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!