Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Egyedül sötétben ti...

Lányok! Egyedül sötétben ti is féltek az utcán?

Figyelt kérdés

Mert én igen.


#s h e w a s w a l k i n g h o m e



2021. márc. 17. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
50 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van nálam gázspray, egy bizonyos szintig meg tudom magam védeni és baromi gyorsan futok. Emellett jártam küzdősportra is.

Plusz normális környéken lakom, amikor este a 8.kerületből jöttem hazafelé a munkából, akkor folyamatosan a sprén tartottam a kezem a zsebemben, mert voltak érdekes arcok. De alapvetően nem félek.

2021. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%
Meg védelek.
2021. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Fiúként is
2021. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Félni éppen nem félek, de sokkal óvatosabb vagyok. Nem teszem be a fülesemet, és gyakrabban nézek körbe.
2021. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
15%

#s h e w a s w a l k i n g h o m e


Ez meg mi a búbánat? Valami új mozgalom a #metoo után?

2021. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

[link]

Ha valakit elkerült volna..

2021. márc. 17. 16:36
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Óvatos vagyok, de nem félek. Egy időben (még a pandémia előtt) többször utaztam buszos kirándulásokra, amik késő este vagy hajnalban indultak, és meg kellett oldani az indulási pontra odajutást és a hazajutást tömegközlekedéssel, illetve párszor utaztam éjszakai vonattal is külföldre.

Most még kutyám is van, akivel sétálok sötétben, egy másik kutya nagyobb kockázat lenne, emberek nem kockáztatnak, mert a kutya könnyen felhívja a figyelmet a bűnözőre.

2021. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, félek.
2021. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, emiatt sokkal óvatosabb vagyok ilyenkor. Az egyik indok, hogy sajnos 2 kocsma is van az utcánkban és (bár most zárva vannak szerencsére) emiatt eléggé kerülendő alakok járkálnak erre..

A másik pedig, hogy pár éve legjobb barátnőmmel sétáltunk és egy csapat minimum iszákos gimis (?) srác kezdett minket követni és utánunk kiabálni elég vegyes dolgokat. Már sötétedett és mivel nem mertünk szétválni, elsétáltunk a közeli bolthoz, ahol sokan vannak mindig. Vagy 10 percig követtek minket, aztán lekoptak. Eléggé meg voltunk ijedve.. (15 év körüliek lehettünk akkor)

2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!