Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is elengedte már a vírushe...

Más is elengedte már a vírushelyzetet fejben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy folyamatosan azt hallgatom hogy ki és ki lett beteg a környezetemben, az irodaházban stb. De már úgy vagyok vele, hogy teljesen mind1 inkább már essek túl rajta, de ez sokkal mérgezőbb ez a fortélyos félelem, hogy ki és ki lett beteg....
2021. márc. 18. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt figyelem, hogy rokonaim közül kik vannak már beoltva, és kikért kell még aggódnom. Egyelőre az összes rokonom, aki megbetegedett, felgyógyult, pedig volt köztük közel 70 éves, erősen elhízott ember is.
2021. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elengedtem. Teljesen blokkoltam ezt a témát a fejembe, ha valaki belekezd, gyorsan belé fojtom a szót.

Ha így be van dugva a fejem a homokba sokkal jobbak a mindennapjaim.

Tvt nem nézek, csak sorozatot, a rádióban amikor szólnak a hírek, egyszerűen kikapcsolom a hallásom.

Semmi negatív energia.

Próbáld ki.

2021. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Most kezdem elengedni, végre megkapják lassan az oltást az idős szeretteim, így értük nem kell aggódnom, így már kezdek feloldódni.
2021. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Milyen vírus?! Fáj a fogam, de fel kell ásni a kertet. Mindjárt szül a macska, róla is gondoskodnom kell. Engem ezek foglalkoztatnak.
2021. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

El. Maszkot se hordom az utcán, teljesen feleslegesnek tartom. Ha jön a zsernyák, felkapom aszt jónapot. Szerintem a világon nincs olyan, aki az utcán sétálgatva kapta el.


Amúgy szerintem rajtam már rég átment, meg az egész famílián.

2021. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
#2-es tökéletesen mondja. Pont ez a célja a médiának, tvnek, netes cikkeknek, Facebooknak stb. hogy félelmet keltsen a fejedben és rettegést. Próbáld ki ezek elhagyását, mindemellett kezdd el meglátni a szép dolgokat az életedben, egy napsütést, egy virágot, egy jó kávét, stb. hidd el ezek után sokkal könnyebben elengeded te is a pánikot.
2021. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a munkahelyem nem engedi meg nekem ezt a luxust, - folyamatosan a járványt övező dolgokkal terrorizál - és nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy beintsek nekik.
2021. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol, 7-es?
2021. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Gondolom multinál ahol tesztelnek és vannak szabályok. Szüleim is ilyen helyen dolgoznak, heti 2 teszt + kötelező védőfelszerelés, sok kollégájuk háborog, amiért "nem hagyják békén"...

Én irigykedek nagyon, minket egyetlen egyszer se tesztelt a munkahelyem az elmúlt egy évben, szerintem ez szuper lehetőség, akinek elérhető..

2021. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!