Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak a férfiak...

Miért nem tudnak a férfiak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy héten kb. egyszer betalál valami férfi, de mindig ugyanazt a sablon szöveget írják. Tehát szia, micsi, hogy vagy, az jó stb. És abbahagyják jobbik esetben. Rosszabbik esetben éjjel szíveket spammelnek. Szakmunkás, idősebb emberekről van szó (az egyiknek van is egy 4-5 éves kislánya), de könyörgöm, ki az a felnőtt férfi, aki így akar ismerkedni, hogy micsi, mizu? Aztán volt egy csávó, aki megkérdezte instagramon, hogy van-e facem, és írhat-e ott, amivel nem is lenne gond, de az egy hetes profilképem reakciózta anno... illetve 2 mp rákeresni a nevemre, nem igaz, hogy ennyire nem tudja feltalálni magát.

Szóval nem igaz, hogy ismeretlennek a micsi mizun kívül nem lehet mást írni, mert előfordult màr, hogy az elején valami témával rámírt a srác, és tök jót elbeszélgettünk, majd találkoztunk is, illetve ha én kezdeményezek, akkor én is rögtön próbálok valami színesebb témával indítani, amit lehet ragozni, és nem kerül zsákutcába a beszélgetés.

De àltalában odáig el sem jutok, hogy tetszik- e a csávó vagy nem, mert egyszerűen kiábrándító, hogy ennyire hiányos a szókincsük. Másrészt meg ilyen rövid beszélgetés utàn néha nem is írnak tovább, de akkor mi értelme volt a szia micsinek? Ő a férfi, nem adhatom alá a lovat..


2021. márc. 19. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak helyére nyugodtan írd be, hogy egyes emberek. Ugorj át a felnőtt párkapcsolatok kategóriába, ahol nők olyan kérdéseket írnak ki, hogy rámosolyogtak egy illetőre és akkor ez most kezdeményezés meg hasonlók. Az a helyzet, hogy mindkét nemnél vannak gondok.

Szerintem azért, mert erről kevesen beszélnek, nem kapnak tanácsokat, nem tudják, mit kéne csinálni. Sokan felnőttként is kisgyerek szinten bénáznak. Ez pont olyan, mint ahogy pár öreg nem tudja használni a telefont: Pár alap dolgot tudnak és ennyi.

2021. márc. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem tanultak meg kommunikálni és társaságban viselkedni.


Ezt iskola nem tanítja.

2021. márc. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Valószínű egyszerű vagy kinézetre is, mint a faék.
2021. márc. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy régebbi cikk:

[link]

2021. márc. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3 Csak nem te is így ismerkedsz a lányokkal? Megnézném te milyen egyszerű vagy kinézetre, ha már ennyire be akarsz szólni neten ismeretlennek.

2021. márc. 19. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fognak értelmes, összefüggő dolgot írni, mert úgyse kapnak rá választ az esetek többségében.


Ha csak 5 percet szánnak 1 levélre és írnak 10 nőnek, az napi 50 perc. Nos, egy normális hangvételű levél megírása nem 5 perc.


Volt hogy a társkeresőn csak egyedi leveleket írtam. Próbáltam a kiszemelt profiljához, igazítani. 100-150 levélből 1-2 válasz jött, azt is a "sajnálom, de nem egymást keressük" szöveg volt.


Ezek után én is sablont spammelek mindenkinek. Nem éri meg az időbefektetést.

2021. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha tudsz jobbat, szívesen vesszük!
2021. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert a társkeresőknek köszönhetően az átlagos nők is ezer meg egy jobb pasi közül válogathatnak, azért.


Részben ez az oka.

2021. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy nő rendes manipulálása sem 5 perc, ahhoz évekig kell gyakorolni.

De ha kicsit tovább gyakorolsz, eljuthatsz Sam Fia szintjére is.

2021. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!