Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Nektek milyen az a...

Férfiak! Nektek milyen az a nő, akivel nem mertek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Féltek közeledni felé, van benne valami, ami ijesztően hat?


Itt most nem arra a negatív példára gondolok, hogy konkrétan fizikailag féltek tőle, mert kigyúrt vagy valami. :D


2019. márc. 3. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ronda dagadt agressziv. Azoktól kiràz a hideg. Szörnyü.
2019. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szakállas.
2019. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha tul jol nez ki
2019. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Idióták. Nem azt kérdezték, hogy mi undorít, hanem hogy mitől félnél.


Személy szerint a túl erős jellem számomra megközelíthetetlennek tűnik, bár távolról szoktam csodálni az ilyen nőket. Nyilvánvalóan olyanokat, akik számomra vonzóak. A ronda/dagadt/szakállas a legtöbb férfi számára amúgy sem játszik.

2019. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyunk egy "súlycsoportban".
2019. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, olyanra gondoltam, amit az utolsók írtak! :)
2019. márc. 3. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem a kekeckedés, az, amikor szándékosan keresi, hogy "kényelmetlen kérdéseket" tehessen fel és lelkileg szinte kielégül, ha valami fogást/gyengeséget/"hibát" talál. Aki annyira békétlen belül, hogy nem egy szövetséges attitűddel áll hozzá az ismerkedéshez, hanem folyton csak a negatív dolgokra fókuszál, ez a tipikus "mit miért NEM lehet" beállítottság, illetve szándékos hibakereső, bolhából elefántot csináló viselkedés az, ami nagyon taszít. Amikor úgy érzed egy sima beszélgetésnél, mintha egy állásinterjún vagy feleltetésen lennél. Az ilyenekkel már régesrég nem állok bele, hanem szépen leépítem illetve kifelé tessékelem az életemből.
2019. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

"OBELIX KINZÓMESTER nevű felhasználó válasza:


Ronda dagadt agressziv. Azoktól kiràz a hideg. Szörnyü."


Olyan, mint egy nagy csótány mi? És ki szeretnéd irtani :P (megvolt a csajozás cimbi?) :D

2019. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
*8 Pontosan! Am igen megvolt nagyon jol sikerult. De sajnos a haveromnak nem. Es most irigy. Pedig mondtam neki legkozelebb megtanitom csajozni.
2019. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki kétszínű, rideg-merev, gunyoros, a másikkal szemben lenéző, azokkal tuti nem, mert eleve nincs értelme.
2019. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!