Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy gyári munkást mi tud...

Egy gyári munkást mi tud motiválni? Mindennap ugyaz a munka, nincs vagy nem sok kihivás van benne.

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Találnak motivációt. Anyám pl fontosnak tartja a munkáját. Erre pl a különböző hangzatos "rangok" is rásegítenek. Pedig egy szimpla sori munkás...
2021. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Én kb 1 évet dolgoztam gyárban, akkor még otthon éltem és a továbbtanulásomra kellett a pénz. Engem ez motivált.
2021. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Hogy ne haljon éhen, hogy fizetni tudja a CSOK-ot ilyenek.
2021. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Az motiválja, hogy pénzt kap érte. A munkavállalók jelentős részének (nem csak a gyári munkásoknak) egyébként ez a fő motivációja.
2021. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a pénz motiválja elsősorban. Egyetértek 4-essel, minden munkánál a pénz a fő motiváció.
2021. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
sok embert nem érdekel a kihívás, hanem az érdekli, hogy a jól megszokott módon menjenek a dolgok a munkában, a műszak után meg gondolni se kelljen a munkára
2021. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Mivel a multik apróért dolgoztatnak, ezért az ottani munkások egyetlen motivációja hogy ki tudja fizetni a lakbért és ne halljon éhen. Én is dolgoztam gyárban. 2 év alatt kiégtem, aztán minden tervezés nélkül felmondtam. Bár rettegtem hogy mi lesz velem, életem legjobb döntése volt. Nagyon gyorsan találtam egy jobb munkát, mellette tanultam, és ma azt csinálom amit szeretek jó pénzért.
2021. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
99%
Diákként dolgoztam gép mellett gyárban. Hát, volt időm átgondolni az életemet többször is... a pénzen kívül semmi nem motivált. Iszonyú monoton munka, zajos volt, szellemileg sem kihívás és hiába álldogálsz szinte egyhelyben, mégis fárasztó. Még ha párban dolgoztok is, beszélgetni nem lehet a zaj miatt, tök unalmas. Akkor és ott eldöntöttem, nem akarok ilyen munkát többé. Jelenleg közepesen nehéz fizikai munkát végzek, de ez szellemileg kihívás, üdítőnek érzem, szívesen csinálom és anyagilag is megéri.
2021. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jo kérdés. Nem hittem volna, hogy ilyen sokan mondanak hyatározott véleményt arrol amihez halvány lövésük sincs!!!
2021. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

Alapvetően nem azért dolgozik az ember, hogy minél több kihívást keressen, hanem hogy a lehető legkevesebb energiabefektetéssel minél több pénzt keressen.


Nem értem miért jó az egyeseknek, ha az elvégzendő munkájuk kifejezetten nehéz nekik, és miért keresik mindig a nehézségeket...

2021. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!