Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy a legvagyonosabb emberek az egész emberiséget kényük-kedvük szerint irányítani akarják?

Figyelt kérdés

Miért olyan hihetetlen, hogy összeesküdtek ellenünk a "nagyok"?

Miért olyan hihetetlen, hogy az összes korlátozó intézkedés arra szolgál, hogy mindenkit a lehető legjobban legyengítsenek minden szinten, hogy ezáltal mindenki kiszolgáltatottá váljon, és könnyű legyen uralkodni fölötte?



2021. márc. 21. 16:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
De ember, nem a törvényszegésről van itt szó, hanem arról, hogy nem hagyják a kis embert dolgozni, ők meg pont telibe szarják. Igaz, az emberek is hibásak, hogy nem lázadnak fel. Tény.
2021. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
35%
Te sajnos nem vagy tisztában az üzleti élet alapjaival. Ez nem lenne probléma, ha nem okoskodnál olyan témákban, amelyekben nem vagy jártas. Ha a tied lenne a Tesco, akkor lemondanál a bérleti díjakról? Lemondanál a profitról csak azért, hogy a kisembereknek jobb legyen? Ezt te sem gondolod komolyan.
2021. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Te sajnos nem vagy tisztában az üzleti élet alapjaival"

Légy szíves, hagyd abba! Az eredeti kérdés az volt, hogy a Covid egy összeesküvés-e, üzleti érdekek mentén. A válasz nem.

Nem, az üzleti élet mindig, minden körülmények között ilyen, minden helyzetet igyekszik a saját hasznára fordítani, gyakran nem törődve, kik szenvednek miatta. A Covid kezelése sokkal könnyebb lenne, ha kicsit félretennék a rövid látókörű üzleti érdekeket. Ami meg a törvényes mivoltát illeti. A törvényalkotók is mocskosak ebben, mert nem avatkoznak közbe, sőt még elő is segítik mindezt.

De attól a vírus létezik, a betegek léteznek, az angol variáns létezik, a sok halott létezik. És azok, akik ilyenkor is csak annyit mondanak, kérem az üzlet az üzlet. Nos, azoknak is véres a keze egy kicsit.

2021. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

'A Covid kezelése sokkal könnyebb lenne, ha kicsit félretennék a rövid látókörű üzleti érdekeket.'


Ebben alapvetően egyetértünk, de irreális az elképzelésed. Az én pénzforrásom is megduplázódott a pandémia miatt. Úgy gondolod, hogy feladnám ezt a 100%-os növekedést az emberek miatt? Soha. És biztos vagyok abban, hogy egy ember sem tenné ezt, legalábbis olyan nem, aki az üzleti világban érdekelt. És én csak egy hangya vagyok a Tesco mellett. :)

2021. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
69%
22. Hol okoskodtam áruld már el, legyél oly drága. Na, látod ez a baj ezzel a világgal, a profitéhség, pénzért mindent, a másik meg le van tojva. Jártas vagyok, drágaságom, mert éppen 3. hete kell zárva tartanom az üzletet. Én sose voltam pénzéhes, mindig becsületesen dolgoztam, s most ezt a lehetőséget is elvették tőlem. Sose egy új Audiért, balatoni nyaralóért csináltam a munkámat, hanem, hogy segítsek az embereken, empatikus legyek velük szemben, s a számláimat tudjam fizetni, a gyerekemnek legyen mit ennie. Ezért nem lennék vezérigazgató sem. De örülök, hogy a te pénzforrásod megduplázódott, de fogadd el, hogy rengeteg ember került kilátástalan helyzetbe, te meg pont teli sz...rod, s kárörvendesz ezen. Megérett sajnos a világ a pusztulásra. Nyugodtan lepontozhatsz továbbra is.
2021. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

#25


Kedves 25-ös! Sajnos ez a gondolkodás tartja abban a helyzetben az emberek jelentős részét, amit te is felvázolsz.


Ha ugyanis "pénzéhes" lettél volna, akkor most nem tudnák elvenni a bevételi forrásodat, mert már régen volnának kamatozó befektetéseid. És attól még, hogy gazdag vagy, bőven segíthetsz az embereknek, és empatikus lehetsz velük.

2021. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
26. Elég szomorú, hogy engedve van, s ilyen a magyar, hogy nem fog össze. Más országban az ilyen kormányt úgy kipenderítették volna, hogy lábuk nem érte volna a Földet. A hazaárulás netovábbja.
2021. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A klímakatasztrófa az oka. A legvagyonosabb emberek mind törődnek a környezettudatossággal.
2021. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
28. Remélem csak irónia volt.
2021. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor ásd bele magad jobban a témába drágám, mert meg sokat kell tanulnod. Igenis elsőszámú oka EZ. Túl sok, ráadásul proli ember, aki még arra is buta,hogy megóvja a környezetét.
2021. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!