Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan olyan ruhákat vesz...

Állandóan olyan ruhákat vesz barátnőm amit rajtam lát. Meglátja rajtam, 1-2 hétre rá megveszi. Jogosan bosszant, hogy nincs saját stítusa?

Figyelt kérdés

Ezért nem is szeretem ha ő jön hozzám mert van mikor még a szekrényembe is bele néz, kinéz magának pár dolgot, vagy szól, hogy ezek neki is tök tetszenek, vagy nem szól és pár hét múlva egy szinte ugyan olyat látok rajta ami nekem van. Volt ez már cipővel, táskával, ruhákkal, kabát, bármi..

Nem mondom, hogy egy hihetetlenül egyedi a stílusom, de amikor minden alkalommal ez van ha ide jön, vagy találkozunk és meglát rajtam valami újat..

Volt régebben, hogy megkért menjünk el együtt neki új cuccokat venni, de amit tanácsoltam akkor, hogy én felvenném és hozzá is tök illene azt nem vette meg..

Miért csinálja ezt? Erre van valami értelmes magyarázat? Ha bosszant mit tegyek hogy ne folytassa?

Huszonévesek vagyunk



2021. márc. 22. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Féltékenység.

Felnéz rád.

Tényleg tetszik az ami rajtad van.

2021. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

- nincs saját egyénisége, téged utánoz

- féltékenység, irigység

- úgy érzi, utánoznia kell

Mennyire kölcsönös a barátság, ha te kérnél segítséget tőle, ami mondjuk tíz percébe kerülne, megtenné? (sokat elárul ez is arról: barátság -e ez valójában vagy sem)

2021. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Legközelebb ha találkoztok, olyan ruhát vegyél majd magadra, amit amúgy sohasem hordanál.
2021. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom. Hogy tudtok ilyenen fennakadni? Mégis miért probléma, ha vannak ugyanolyan ruháitok? És miért baj, ha megveszi amit lát rajtad? Hogy képesek a nők ilyeneken hisztizni?

Én inkább tekinteném bóknak, ha egy barátom olyan ruhákat venne, amit lát rajtam. Itt az egyetlen probléma az, hogy képtelen vagytok egyenesen kommunikálni a témáról és megbeszélni, hogy 1. miért csinálja ezt 2. téged ez miért zavar.

2021. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes dolog, hogy ha férfiként meglátok egy másik férfit, akinek ugynolyan ruhája van, az jó érzés, mert racionalizálja a döntésemet, hogy milyen ruhadarabot vettem magamnak, lám másnak is tetszett ugyanaz, vagy legalabbis ő is úgy gondolta, megérte. Ezzel szemben a nőket zavarja, ha egy másik nő épp ugyanolyat hord (feleségemet amúgy pont nem).
2021. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

20 éve voltam tinédzser. Mivel a baráti társaságban mindenki metált vagy alternatív zenét hallgatott ezért voltak öltözködésileg átfedések. A városban két üzlet volt, ahol ilyen ruhákat lehetett kapni.

A különleges hópihe "barátnőm" (később rájöttem, hogy egy seggfej) folyamatosan balhézott amiatt, hogy más is merészelt venni FEKETE MARTENS bakancsot, vagy egyáltalán azokból az üzletekből bármit. Az egyik lányt ezért csinálta ki, mert az a szüleitől kapott egy hasonló pólót. Rászólt, hogy ne merje hordani. És ez a lány amúgy népszerű volt. Nem tudom látta-e valaki a Mean girls című filmet, ott volt egy ugyanilyen jelenet (egyik csaj nem hordhatta a születől kapott fülbevalót, mert a főcsajnak olyanja volt). Beteges.

2021. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha csak pár darab ugyan olyan ruháról lenne szó nem akadnék fent rajta, de mikor már ugyan olyan a ruhatára mint nekem az kissé bosszantó
2021. márc. 22. 13:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én (hiába lettem lepontozva) láttam már olyan "barátságokat", melyek csak arról szóltak, hogy a barátnőt u tánozó másiknak saját egyénisége, ízlése se volt, kellett a ruha, majd a születendő gyerek nevét megtudakolva az ő gyereke is olyan keresztnevű lett, mint amit másik is akart volna.

Ugyanakkor, én is felvetettem azt a lehetőséget: azért van az utánozás, emrt felnéz a másikra.

2021. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A regi rendszervaltas elotti idokben egy osztalyban het-nyolc lanynak volt ugyanolyan csizmaja, mivel csak olyat lehetett kapni, de azota erosen valtoztak az idok. Szoval, furcsa. Marmint ha pontosan ugyanolyat vesz mindig. De ha eletem ruhadarabjat meglatnam barkin, leszarnam, hogy neki is van, siman megvennem. Nem Oscar-gala.
2021. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb barátsag ilyen, van egy irányító fél, és egy követő fél... nincs ezzel semmi baj. En is ilyen voltam a legjobb barátommal, ami 20 even át tartott is... majd mikor beindult az en eletem is és már nem volt szükségem a példamutatására, el is távolodtunk egymástól.
2021. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!