Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagyok én? Hogan találjam...

Ki vagyok én? Hogan találjam meg önmagam?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre töbször megfogalmazódik bennem ez a kérdés és fogalmam sincs, hogy ki is vagyok és mit akarok az élettől.Az éven érettségizem és még azt sem tudom iskola után mihez kezdjek.

Nemtudom miben vagyok jó, igazából úgy érzem semmihez nincs tehetségem (nincs jó hangom,nincs kézügyességem,nincs kreativitásom és semmi amit hobbyként szivesen csinálnék)

Nemtalálom önmagam és ez egyre jobban elkeserít mivel tudom, hogy már lassan felnőtt leszek és a saját életemet ki kell alakitanom. (19/l)



2015. nov. 21. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos vagy nem visz előrébb, ha tudod a kérdésre a választ. Talán még válasz sincs.
2015. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel, annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok. Egy műszaki pályát választottam, de nem is érdekel és nem is értek hozzá. Viszont előbb utóbb valamilyen pályát mindenkinek választani kell, aztán vagy bejön vagy nem.
2015. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!