Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy utasítsak el egy srácot?

Hogy utasítsak el egy srácot?

Figyelt kérdés

Már régóta nem beszéltünk és nem is szeretnék vele beszélni. Nagyon sok rossz dolgot mondott nekem, és meg van az okom rá. Nem csak annyi, hogy nem szimpi. Azon kívül valamivel régebben meg is fenyegetett engem. És ez még most is bármikor eszébe juthat. Nem szeretném, h megint eszébe jusson az vagy akár be is teljesítse.

Higy mondjam el neki normálisan, hogy már egyáltalán nem szeretnék vele beszélni?

Vagy legalább hogy rövidítsem le a beszélgetéseinket, hogy tereljem el a témát, ha bármi olyanról akar beszélni, amiről én nem?

Őszintén szólva én egyáltalán nem akarok vele beszélni, de nem tudom, mi lenne a legjobb.

Köszönöm, ha segítesz!



2021. márc. 22. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jelezd neki valahogy! ír neked akkor ne nézd meg az üzeneteket órákig-napokig..vagy nem érsz rá stb stb... akkor éreztetni fogod vele hogy nem érdekled. válaszolj neki picit komolyabban.(hogy érezze hogy nincs kedved dumálni vele).ha még ez se segítene akkor mondd el!
2021. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled egy nagyon gyenge jellemre vall. Amíg nem vagy határozott és a szemébe mondani hogy nem érdekled addig keresni fog. Én pont egy olyan csajjal jártam úgy mint amilyen te is vagy, hogy nem voltam már neki szimpi, de nem merte elmondani és engem teljesen félrevezetett. Nem kell jópofizni. Végül miután párszor kiosztottam ,persze csak korrekten, nagy nehezére sikerült körülirnia hogy már nem akar beszélgetni, de akkor se volt valami határozott. Isten óvjon még egy ilyen nőtől. Mondtam neki hogy nem kedvesnek kell lenni, hanem őszintének és határozottnak. Persze ha már ezek megvannak akkor attól még jó ha valaki kedves.
2021. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, rosszul értelmezted. Nem azzal van a baj, hogy nem merném elmondani, mert túl kedves vagyok. Hanem azzal van a baj, hogy félek a fenyegetésétől, félek attól, ha visszautasítom, akkor beteljesíti azt.

Már mondtam neki egy párszor, h már nem akarok beszélni, le is tiltottam az egyik oldalról, de megtalált másikon. És mindig csak jött a fenyegetőzés.

2021. márc. 22. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-s vagyok

Esetleg lehet tudni mivel fenyeget? Mert ha olyan abból rendőrségi ügy is lehet..

Az internetes zaklatás miatt fel lehet jelenti amúgy.

2021. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok: szülők!

2esnek igaza van! simán feljelentheted!

2021. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Küldtem neki képeket. Tudom, hogy óriási hülyeség volt, és nagyon naiv dolog. Nem is fogok soha többé ilyet csinálni. És azzal fenyeget, hogy elküldi az ismerőseimnek. Rendőrségi ügy nem lehet belőle, mert eleve attól félek a legjobban, hogy megtudják az ismerőseim, hogy ilyen képeket küldtem, ezért nyilván nem fordulok a szüleimhez vele.

Igen, ráadásul kiskorú is vagyok, szóval...

De, amúgy most jutott eszembe, hogy még ha nem is jelentjük fel, ezzel simán meg lehet fenyegetni. Hogyha bármit csinálna, akkor rendőrséghez fordulunk. Ami végülis igaz, mivel ha akkor már a szuleim is megtudtak, akkor gondolom, a rendorsegre is elmennenk.

2021. márc. 22. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiltott szexuális tartalmú fotókat birtokol rólad, és azzal fenyeget akkor most tedd meg a feljelentést. Ezért börtön jár neki, ha meg terjeszti akkor 10 évet is kaphat. Ezt üzend meg neki. Ha ez sem töri meg, mindenképp feljelentés. Még házkutatás is lehet nála, lefoglalják a gépét, stb.

Ez nem vicc, itt komoly dologról van szó, és bűncselekmény!

2021. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez abszolút nem vicces!! az elejétől azt kellett volna tenned hogy szólsz a szüleidnek hogy ilyen képeket kér tőled aztan feljelentitek! És ez nem vicc! mindenképben szólnod kell valami rokonnak erről mert sosem tudhatod hogy ezek a képek mikor és hova kerülhetnek!!
2021. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd szóról szóra, amit 7es mond! Ne félj! Hidd el, a szüleid melletted fognak állni! Nyugodtan írd meg neki, hogy azonnal semmisítse meg a képeket, különben megy a feljelentés. Nagyon fontos, hogy minden fenyegetését mentsd le, hogy legyen bizonyíték. Ne félj, attól, hogy az ismerőseid megtudják. Jó eséllyel a feljelentéstől való félelem miatt meg sem lépi, amivel fenyeget. De ha mégis, hidd el, az emberek nem úgy fognak reagálni, ahogy te gondolod, hanem sajnálni fognak és a fiút fogják elítélni! Másrészt meg minden csoda három napig tart, hamar el fogják felejteni. Te áldozat vagy, kiskorú, kicsalt tőled képeket, ő a bűnös, neki van szégyenkezni valója.
2021. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!