Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kis gyerekkel új társ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis gyerekkel új társ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30as anyuka vagyok 10 hós kisgyeremekkel, természetesen egyedülálló. Vannak pasik akik nyitnak felém, majd hirtelen megtorpan az ügy, majd benyögig van menyecske (nem történt semmi testi dolog, szimplán beszélgetés). Miért kell szórakozni mással? Vannak még olyan férfiak akik eltudják fogadni hogy van egy gyerkőc mégis kell a kapcsolat? Inkább férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ti mennyire tartjátok ezt elfogadhatónak? Vagy sok pasinak inkább csak a numera kell és a kirakat nő? Az ilyen hölgyek mitől "jobbak" mint egy egyedülálló anyuka?

#kisgyerek #társkeresés #Egyedül álló anyuka
2020. ápr. 17. 08:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

> 30as anyuka vagyok 10 hós kisgyeremekkel, természetesen egyedülálló

Természetesen? Ne nevettess. Az külön vicces, hogy szerinted rögtön “kirakatnő” lesz, akinek nincs gyereke.

2020. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

A Te korodban lévő normális férfiak már elkeltek. Ezért nehezen fogsz olyat találni akivel nincs valami "bibi". A leggyakoribb az lesz akinek ugyanolyan kisgyereke van és otthon nincsenek kielégítve a vágyai ezért keresnek titkos kalandot/kapcsolatot.

37F

2020. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges az ujtars így is, de gondolhatod h inkább azokat a nőket részesítik előnyben a ferfiak akiknek nincs gyerekük. De még így is van akinem mindegy h van e vagy nincs gyereked. Szóval nagy hátrányban indulsz pláne ilyen pici gyerekkel, ennél nincs is sok rosszabb helyzet mint h apuka lelep pláne ilyenkor, de azért még van remény.
2020. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, igaz kevesebb eséllyel, de lehetséges. Unokatesóm lány is ebben a helyzetben volt, csak neki idősebb gyereke volt, talán 10 éves volt akkor, na mindegy, társkeresőzött ismerkedett, a legtöbben csak szexre hajtanak, de végül megismerkedett egy férfival, annak is van egy fia, meg egy lánya, összejöttek, most van két közös gyerekük.
2020. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%

Nézd egy férfi szemszögéből és rögtön megérted:

Más gyerekét nevelni, elfogadni, hogy te mindig csak egy sokadlagos másodhegedős leszel, mert ott van valaki más gyereke, aki mindig az első helyen lesz nálad és ha együtt vagytok is, a gyerek szent és sérthetetlen és Ő még csak rá sem szólhat, ha a gyerek épp rajta gyakorolja a k!rv@anyázást, mert a gyerek szent és sérthetetlen és ő ne nevelje a te gyereked. Ráadásul 10 hónapos... szabadidőd effektíve nulla lesz. Mégis mit gondolsz, mi a vonzó ebben egy egyedülálló férfinak? Nem, nem kirakatnő egy olyan nő, aki hajadon. Normális férfi nem fog ebbe belemenni. Ha reálisan átgondolod, akkor megérted. Fordítva te sem mennél bele.

2020. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

5-ős! Azért nem kéne általánosítani! Nem minden egyedülálló anyuka ilyen!

Amúgy közös gyerekkel is ez van, a gyerek az első! Sőt rajtad kívül sztm egy normális embernek még több dolog is fontos! Nem csak a férfi körül forog a világ és ez fordítva is igaz! Férfinek is van a munka és a nője mellett hobbia meg esetleg barátai!

Nincs olyan sztm, hogy fontossabb! Nekem a lányom és a párom is ugyan olyan fontos és mivel a párom vállalt így is, teljessen jogosnak tartom, hogy raszól a lányomra, ha olyat csinál! Sőt én nevelem is a gyereket és nem kva anyáz pls senkit sem!

Persze megértem, akit zavar a gyerek, de azok meg ne vegyék fel a kapcsolatot ilyen nővel! Ezeket a sztereótipiákat meg rühellem!


Kerdező, az jó ha van segítséged, könnyebb randizni is. Ha adsz magadra, viszonylag normális életed van és hagyod, hogy a leendő párod is részt vegyen a gyereked nevelésében, akkor azért lehet találni párt! Ebben a korban is sok az olyan férfi, aki pl elvállik, olyan is van, akinek gyereke sincs!

Nekem ez a 2. kapcsolatom. Eddig nem nagyon éreztem hátrányát a férfi tálalásnak...valogathattam is. Sajnos én is ki fogtam sok fogyatékost is. Meg olyan is volt akit zavart a gyerek, de azért próbálkozik! Gyerekkel jobban megvalogatom kivel állok szóba, a jelenlegi páromnak nincs gyereke, de imádják egymást a lányommal. 10 éves kapcsolata ment tönkre, mert a nő lelépett.

Nagyon figyelmes, számomra férfias, rendezett élete van és egy hullámhosszon vagyunk, kisebb problémák meg mindenhol vannak...de a lényeg, hogy megbeszéljük!

Raszolhat a lányomra és sokat vagyunk 3an is, de szerencsésebb vagyok, mert anyámek viszik sokszor a lányom (nem tudom neked van e segítséged??). Most, hogy karantén van, ő is vigyáz a lányomra és rendbe van minden, egy két hisztit leszámitva (de kinek van olyan gyereke, aki ne hisztizne?), nagyon jól kezeli!

Most vettünk házat és azt csinálgatjuk!

Kocsicsere is volt, most megyek buszsofőrnek (tanfolyamon vagyok) és aztán lehet 3 4 év múlva vállalunk közös gyereket, bár ő azt mondta, hogy ha nem lesz se baj, mert szereti a lányom.


Nyilván kicsit szűkebb a kör, de lehet párt találni! Mondjuk egy kicsit varhatnál, mert 10hos gyerekkel még nehéz sztm!


Volt olyan akit nem a lányom zavart, hanem a kutyám és azokra volt féltékeny (Pincsi, Német juhász), az ilyen önző embereket meg amúgy se árt kerülni.

N27

2020. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod , sok pasinak csak a numera kell. Ezért jobb ha vigyázol.


Személy szerint randiztam már olyan nővel akinek volt gyereke , és rövidebb kapcsolatban is voltam ilyen nővel. De én már az elején tudtam hogy képes vagyok elfogadni ha van gyereke. Mivelhogy nekem is van, mert elvált vagyok, tudom hogy mivel jár egy gyerek.

Az hogy kirakat nő legyen? Hát nézd sokaknak fontos igen... Nekem inkább a belső tulajdonságokon van a hangsúly, de természetesen az is kell hogy ápolt legyen , figyeljen azért a külsejére is. De nem kell hogy műnő, cicababa legyen...az már nagyon taszító.


F37

2020. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

"30as anyuka vagyok 10 hós kisgyeremekkel, természetesen egyedülálló"


Ebben mi az, amo természetes??? A természetes az lenne, hogy együtt neveled a gyerek apjával a gyereket, ha már megcsináltad. Baromi nagy felelőtlenség egy olyan kapcsolatba lebabázni, ami sz@r, és a gyerek születése után azonnal szétmenni. Normális pasinak már csak ezért sem fogsz kellemi.


A másik: egy 10 hónapos gyerek mellett hogy van időd/energiát hapsizni? Miért nem a gyerekeddel törődsz inkább?

Hozzáteszem: világjárvány van. Jót fog tenni a kicsinek, ha hazaviszel vmit.


A harmadik: egy frissen szült, talán még szoptató nőhöz gusztus kell (ha nem csináltátok együtt végig a várandósságot, hanem mástól van a gyerek). Szerinted ki fog szóba állni veled?

Normális fazon biztos nem.

2020. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Pedig azért vannak normális férfiak, akit ezek nem zavarnak! Ne magadból meg az átlagból kiindulva döntsd el ki a normális és ki nem!

Van aki nem is tud szoptatni, én lányom fél éves volt és úgy néztem ki mint szülés előtt, egy kis vagassal a hasamon, ami alig látszik!

Nekem 5 éves kapcsolatból született gyerekem. A lányom apja nevelte a lányát, álmomban nem gondoltam volna (pláne, hogy ennyire oda volt a közös gyerekét és a lányát ő nevelte 4 éves kora óta), hogy lelép és a nagyobbik lányát se látogatja! Mi még tartjuk a kapcsolatot a lánnyal, jó a viszony! Az anyja 500 kilométerre lakótt, a közelbe költözött és egy pokol lett az életünk, aztán fogta magát és lelépett, 3 és fél éve nem látta a gyerekeit!


10 15 év nem elég valakit kiismerni, bármikor kattanhat a másiknál valami és akkor ennyi! 30 év után is válnak el, sokan meg benn maradnak egy fos kapcsolatban! Naiv, aki azt hiszi vele n történhet meg pl 10 15 év után is akár!

N27

2020. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%

#9 27 éves fejjel hohyan tudsz 10-15 év tapasztalatáról beszélni? Ja, hogy hallottál már ilyet. Azaz, nem releváns a véleményed az adott témában.

Példa mindenre van, még az ellenkezőjére is. Csak nem mindegy, mennyi példa van az adott dologra! Igen, a Kérdező találhat normális társat, de annyi az esélye, mintha tűt keresne a szénakazalban. A nromális férfiak miért válasszanak egy kisgyerekes, frissen szült anyukát, amikor találhatnak gyerek- és exmentes, független, gondtalan nőket is?!

2020. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!