Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedül maradtam 3 kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam 3 kicsi gyerekkel, és teljesen tanácstalan vagyok. Nem akarok vissza költözni a szüleimhez, de már nem látok másik megoldást?

Figyelt kérdés
Egyedül maradtam 3 gyerekkel. Perpill GYED extrán vagyok. Vissza akartam menni dolgozni, amint lejárt a GYED extra, de felszámolták a céget aminél dolgozok. Azt se tudom hova vennének fel 3 gyerek mellett vírus helyzetben. A szüleim szívesen segítenek, de nem akarok a nyakukra költözni. Mondják, hogy ne így fogjam fel, de nekem akkor is kicsit ilyen. Mennyi esélyem van irodai munkára? Ezelőtt egy webáruháznál dolgoztam mint iroda vezető.

2020. nov. 4. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

És ha teszem fel reggel 6-kor kelsz és 8 órát dolgozol és mondjuk délután 6-ra érsz haza minden nap, akkor hogyan akarod megoldani a gyerekeket?


A te esetedben , pláne 3 gyerekkel, azt mondom irány a szülőhöz.

Vagy ha a szülők a közelben laknak teszem fel egy városban akkor mehetnek ők is, persze itt is könnyebb ha van autó.

Függ, hogy melyik gyerek hány éves....ovi iskola...


bébiszitterre tuti nincs pénzed, szóval irány haza, és igazuk van nagyon hülye a felfogásod őket illetően.


amúgy mivan apucival?

2020. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A férjem meghalt egy autó balesetben. A legnagyobb gyerek ovis. 4, 2,5 és 4 hónapos.

Megszoktam hogy a saját családommal élek. Nem akarok teher lenni senki nyakán, és szeretnék is most valamennyire egyedül lenni. Szerettünk volna házat venni, de így már nem lehetséges.

Persze már látom, hogy ez lesz, de ebben a házban élünk amióta házasok vagyunk, és nem szeretnék innen elköltözni. A gyerekeim ide születtek itt nőttek fel, és itt voltak az apjukkal.

2020. nov. 4. 16:49
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Én sem izélnék a helyedben. Nagyon sz.r helyzetben vagy, inkább adj hálát, hogy normális szüleid vannak, akik segítenek. Ne variálj, ne nehezítsd meg még jobban az amúgy is fostos helyzetedet. Fogadd el a segítséget, nem szégyen az, menjetek a szüleidhez, kicsit kapd össze magad lelkileg, mert gondolom nem vagy a topon, meg mindenhogy, aztán át tudod gondolni, hogy milyen lehetőségeitek vannak, merre tovább.
2020. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Milyen házban laktok most? Albérlet?
2020. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen. Albérlet. Nem vészes az ára, de ha maradunk hónapról hónapra élünk, vagy hozzá kell nyúlnom a megtakarításunkhoz, viszont akkor sose tudunk házat venni.
2020. nov. 4. 16:52
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Így, hogy albérlet így végképp nem kéne ott maradni.


elhiszem én, hogy a múlt, meg a férjed meg a régi szép idők meg az emlékek, de te is tudod, hogy nem fog menni.

2020. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A kislányom mindennap sír az apja után és iszonyatosan nagy bűntudatom van, hogy még azt a biztonságos helyet is elvegyem ahol négy éve él. Ő nagyon apás volt. A két éves mondogatja hogy apa, apa, de nem érti mi történik. A 4 hónaposam meg nem is fogja ismerni az apját. És most is bőgök és nem tudom mit tegyek és mi a legjobb a gyerekeimnek.
2020. nov. 4. 16:57
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Ez borzasztó, nagyon sajnálom. Menj haza a szüleidhez, neked is szükséged van valakire. Csak úgy tudsz a gyerekeid támasza lenni, ha te is támaszkodhatsz valakire.


Az csak egy hely. A gyerekeknek nem az a fontos. Az apukájuk emlékét te és a kicsik tartjátok életben.

2020. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Őszinte részvétem. Kérdező, Neked most támogatásra van szükséged. Anyagilag, logisztikailag, és lelkileg is. Ne maradj most egyedül. Örülj neki, hogy a szüleid szívesen segítenek és élj a lehetőséggel.
2020. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg falun venni házat? Nem tudom mennyi a megtakarításod de lehet ott hamarabb találnál valamit
2020. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!