Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért keresned meg a volt...

Miért keresned meg a volt barátnőd et mikor ott van neked a jelenlegi párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
De ha rá kérdezel, hogy milyen a jelenlegi kapcsolata nem halylando válaszolni és inkább terel.Akkor egyáltalán mi a franc ak írt, keresett meg? Mit akar az ilyen? Közöltem vele nagyon beszélni sem akarok vele amíg ott van, nem leszek se harmadik és ki b.... i se akarok a leányzóval. Annyi gerinc és tartás van bennem. N31
2021. márc. 28. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lennék én, vagy a kérdező álszent?
2021. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre érdemleges választ nem tudsz adni, ide josz kötözködni! Ezt élvezed? Itt eléd ki magad, hogy belém és egy normális válasz adoba bele alsz? Egy ártalmatlan kérdést sem tud ki írni az ember! Ez nem az én szegénységi bizonyítványom! Erről ennyit!
2021. márc. 28. 10:40
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem beleállás, pusztán úgy tűnik érzelmi intelligenciában nagyon nem vagyunk egy szinten. Van egy ex, aki nem véletlenül ex. Aki ha felkeres, az egyetlen kifogásod a közeledése ellen, hogy valaki mással van, és addig csak húzod a dolgot, talonban van. Ha még mindig nem érted a problémát, akkor magadnak is kiállíthatod a bizonyítványt.


De a szokásos ilyen női kérdés, ami nem is valódi kérdés, csak önigazoláskeresés, és igazából mindenki hülye, aki nem ért egyet.

Szoktam mondani, hogy ilyen esetben nem ide kell írni, hanem facebookra és számolni a lájkokat.

2021. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13# te eléggé el vagy tévedve! Kezdjük ott nem ide kell írni akkor a kérdésem feléd, TE miért vagy itt, miért valaszolgatsz mellesleg ki tudja miket írtál ki?! Mondhat sz akármit, álszent vagyok /vagyunk, miért is? Egy értelmes ősze függő mondatot akarok látni mert elég kusza volt az előző iromanyod! Mind ez előtt sem volt kötelező ide köhögni, leszolnod és megszolnkd a másikat!!! Élvezed, valahol le kell vezetne a frusztráltsag od! Ha nem valódi női kérdés ugyan azt kérdezem minek írtál ide akkor? 😃 Nem értem meg most sem!! Ezzel az egész megnyilvanulasod dal csak el szórakoztattal! Fb ra és ide akkor írok amikor akarok és azt amit akarok! Te nekem ne mond meg, hogy mit csináljak!! :)
2021. márc. 28. 10:52
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert szeretem, jó ember, érdekel mi van vele.
2021. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Valahogy úgy tűnik, ő szakított veled, de nem nagyon jött be.

Szar lehet a mostani kapcsolata, de a jelleme főként

Szóval örülj, hogy olyan a munkád, ami motivál, előre visz.

Az ipse meg csak az idődet lopná, hajtsd el a francba

2021. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16# én szakítottam vele anno. Tényleg a munkám jobban érdekel mint ő, de nem tudtam, tudom hova tenni a hirtelen jött érdeklődést. Köszi
2021. máj. 15. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!