Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1.Van itt olyan, aki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.Van itt olyan, aki az exével/ jelenlegi párjával úgy jött össze, hogy az elején nagyon nehéz volt, és azt hittétek nem lesz belőle semmi? 2.Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Úgy értem nehezen ment a beszélgetés, de aztán megtaláltátok a közös hangot.


Van egy lány, akivel most ismerkedek, neten sajnos a távolság miatt. És bár mondta, hogy van kedve ismerkedni, de mégis olyan döcögősen megy. Nem túl bőbeszédű.. És igazából örülök is meg nem is.. Mert jó, hogy nem adja ilyen könnyen magát, de kicsit fárasztó, hogy nekem kell mindig újabb témát feldobni.. És megkérdeztem tőle, hogy tényleg van-e kedve ismerkedni, és azt válaszolta, hogy ,,igen-igen persze”. Lehetséges, hogy ennyire zárkózott? Mert az sem lehet, hogy igazából nem akar beszélgetni, mert, amikor megnyitottam az üzijét, és nek írtam rá semmit egyből, akkor írt újra..szóval így fent akarta tartani a kommunikációt. Csak annyira keveset ír, hogy az már fáj..😅 Pedig nagyon nagyon tetszik!

2 napja beszélünk.. Alakulhat ez még?


lány-lány páros vagyunk



2021. febr. 28. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok ,egyszerűen nem tudok néha mit írni.
2021. febr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De idővel ez jobb szokott lenni nálam.
2021. febr. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is ez lesz a helyzet.. :// Köszönöm szépen a válaszodat!💕
2021. febr. 28. 02:15
 4/13 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a válaszokat! Írjatok nyugodtan hosszan is! Szívesen olvasom őket. Meg minél többet olvasok, annál tapasztaltabb leszek. haha
2021. febr. 28. 02:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel mikor elkezdtem ismerkedni kb azt hittem meg is fog halni a beszélgetés, de aztán találtunk egy közös témát, de eltartott egy darabig. Simán lehet hogy csak zárkózott de mondasz neki majd valamit ami érdekli és azonnal beszédesebb lesz
2021. febr. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Az első alkalommal még nem gondoltam, hogy annál a szokásos egy óránál több lesz köztünk. Persze a kölcsönös szimpátia már akkor is megvolt: egy jó humorú osztrák üzletember kifogástalan eleganciával, túl az ötvenen, de mégis, valamiféle könnyed-fiatalos báj áradt a lényéből és istenien tudott bókolni. Mondta hogy eddig egy lánynál sem érezte azt a tüzet, mint nálam, és szeretne megismerni a civil életben is. Ekkor még csak nevetve legyinttettem, a munkám során millió ilyen felkérést kapok, de aztán jött a második találkozás. Letette a szokásos összeget a hamuzótálcára
2021. febr. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

majd csak annyit kért, hogy táncoljunk. Semmi mást nem akart, vetkőztetni sem kezdett közben, mint az ilyenkor szokás, csak táncoltunk lassan, összebújva, és ekkor hittem el neki, hogy igazak voltak a korábbi szavai, mert annyi végtelen gyengéd érzelem áradt abból az emberből felém, hogy képes lettem volna akkor ott mindenre érte. A végén bemutatkoztunk egymásnak és ő felajánlotta, hogy kivisz Bécsbe, feleségül vesz, és soha többet nem kell majd ebből élnem. Innentől kezdve már nem volt visszaút.


Tudniillik ott voltam 23 évesen, anyámat tíz évvel korábban vitte el a leukémia, apám ezt nem tudta feldolgozni, üveghez nyúlt, és az alkoholizmus végstádiumában már magáról sem tudott, akkor már alig engedték ki az ideggondozóból.


Gyerekkorom utolsó éveit a szintén matt alkesz nagyszüleimnél töltöttem Cegléden. Nagyanyám mindenért vert, vert a puszta létezésem okán hangosan ordibálva a hárpia hangján. Nagyapám mellett meg állandóan arra ébredtem, hogy a bugyimban kotorászik miközben azt lihegte a fülembe "pici cica, pici cica megsimogat a nagypapa"


Ők, ahogy 18 lettem kipateroktak, nekem meg élnem kellett, és kiáltam a Mátyás térre, de szerencsére voltak olyan előnyös testi adottságaim, hogy hamar az Astóriában találtam magam.


Abban az Astóriában, ahol aztán Helmuth-t, az egykori kuncsaftom megismertem, akinek azóta a boldog feleségeként Bécsben élek.


A legszebb álmomban sem hittem volna, hogy ilyen szerencse, ilyen megváltás megtörténhet velem egyszer. Azóta is nyugodt, kiegyensúlyozott, boldog életet élünk mindketten, az immár 81 éves Helmuth és jómagam az 53-ik évem büszkén taposva. :)


Szóval hajrá, léteznek csodák. :)

2021. febr. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
faxa
2021. febr. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már régen megtanultam, hogy az online csevejek nem sokat érnek, mert nem közvetítenek semmi érzelmet. Ha nem látod a másik mimikáját és reakcióit, akkor elég hamar unalomba fullad a pötyögés.

Miért nem videochateltek?

Vagy csak annyi a vonzalom, hogy nagyon tetszik? Az kevés.

2021. febr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én. Az volt a baj, hogy rosszul kérdezett. Kb 2 hét beszélgetés után küldtem neki egy 30 soros választ az egyik kérdésére, mert valami sokkal komplexebbet tett fel, amit nem lehetett pár szóval elintézni.
2021. febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!