Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor elégelik meg az emberek,...

Mikor elégelik meg az emberek, hogy konkrétan tönkre teszik őket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem az embereket, főképp, akinek gyereke van. Miért tudnak a sarkukra állni, s kimondani, hogy elég volt. Egy vendéglátós, egy fodrász nem ezért tanult hosszú évekig, hogy így kitoljanak velük, hiába jönnek sokan azzal, hogy lehet más munkát is keresni. S látom, milyen rossz nekik, de miért nem állnak a sarkukra, s mennek ki az utcára? Egyszerűen nem értem, s látom, hogy beletörődnek. Mi lesz ennek a vége?
2021. márc. 31. 22:30
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem azzal hogy kimennek az utcára (páran), mert ebben az országban soha nem fogod azt megélni, hogy a társadalom esetleg feleszmél.

Nem fognak elérni semmit+valami hülye törvénnyel sumák módon ki is b..nak velük. Szerintem már rég azt kellene csinálunk ami pl Hollandiában van, ott nem néznek el ennyi f..ágot és van összetartás.

2021. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
51%
Azért mert belátják vagy akár beletörődnek, hogy így akadályozhatjuk azt, hogy a vírus még gyorsabban terjedjen, így is sok a napi fertőzöttek száma! Ha szerencsénk lesz idővel megoldódik minden, most már folyamatosan oltanak és lassan oldják felfelé a korlátozásolat beleértve a vendéglátósokat is stb... nem lesz így örökké csak időt kell adni.
2021. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
2. De könyörgöm, a multiban nem fertőz a vírus, csak egy fodrásznál, ahol egy vendég tartózkodik egyszerre? Vannak olyan városok, ahol üres a Covid osztály, s megyék is, ahol 2019-hez képest 2020-ban alig kiugróak a számok. S mi van, ha pont a kórházban fertőződnek meg a betegek? Mert ilyenről is hallani, s van is benne valami.
2021. márc. 31. 23:08
 4/58 A kérdező kommentje:
1. Amúgy Finnben 3 hete vannak korlátozások, már mennek ki az emberek az utcára.
2021. márc. 31. 23:10
 5/58 anonim ***** válasza:
24%
A fodrászat, vendéglátás nem létfontosságú.
2021. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
2. Egy tüdőgyógyász ismerősöm is azt mondja, hogy pont a lélegeztető géppel ölik meg az embereket, többségében a friss, hegyi levegő segítene ezeken az embereken.
2021. márc. 31. 23:12
 7/58 anonim ***** válasza:
36%

6

Hát persze, Pistike. Mostantól vigyük fel a félholt betegeket a hegyekbe! :D

2021. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
5. De a számlát, adókat ugyanúgy befizetni az, ugye? Mert a kormány semmivel se támogatja ezeket az embereket. Azt is vegyük figyelembe
2021. márc. 31. 23:14
 9/58 A kérdező kommentje:
7. Nem tudom mi olyan vicces. De röhöghetsz, szerintem k.rvára nem vicces, amit az emberekkel csinálnak.
2021. márc. 31. 23:14
 10/58 anonim ***** válasza:
27%
Jol van, te kis szabadsagharcos. Mar keso van az elmelkedeshez, menj aludni!
2021. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!