Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a pasitok...

Hogy reagálnátok, ha a pasitok/csajotok menne hozzátok busszal, majd felhívna, hogy rosszra szállt fel, így később ér be?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy van közös pont:) Én is ilyen szerencsétlen szoktam néha lenni:D
2021. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit szólnék?

- Oké

És valszeg nevetnék

2021. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd ide ér egyszer.
2021. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Megcsal.
2021. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinnem el, mert ez lehetetlen. Miert szallna fol valaki egy rossz buszra, es miert nem szall le rolla ? Mi a cel, megakarja varni a szereloket, vagy hogy a busszal egyutt bevigyek a szervizbe ?

Megcsalasrol van szo, vagy csak ennyire erdeklodik a buszok irant.

Vagy lehet hogy a buszgarazsban dolgozo egyik szerelovel csalja meg a kerdezot, ezert szall fol rossz buszokra.

2021. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a sofőrrel. Vagy meglátott egy helyesebb srácot, aki a másik buszra szállt fel, és azért ő is inkább arra ment:D
2021. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, én is egyszer rossz vonatra szálltam fel, majd el is aludtam. Az ellenőr a jegyet is megnézte, de semmit sem szólt. Aludtam egyet, felkeltem 2 óra múlva a Tátrában, mert ellenőriztek a rendőrök. Azt sem tudtam, hogy hol vagyok. Kiszálltam, megláttam, hogy a hegyekben vagyok, mindenhol hó, meg ilyesmi, sétáltam egyet, majd mentem vissza. :D
2021. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
- Te...te...te szemét...aljas...tudom, hogy miért szálltál a rosszra...te te korhejleves te...el innen...'enj innen...tűnjelinnen! 😭😭😭😭😭
2021. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nevetnék, és azt mondanám: "Semmi baj, drága, előfordul ilyen. Várlak szeretettel, türelemmel"
2021. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Engem leszidott a pasim aznap, hogy hogy lehet ennyi eszem

Aztán rá 1 órára felhívott, hogy nincs baj, de az elég rosszul esett

2021. ápr. 5. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!