Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikent reagalnatok egy ilyen...

Mikent reagalnatok egy ilyen szituaciora? (Részegen baratoknal bepisilés)

Figyelt kérdés

Tarsas osszejovetel volt, voltunk 6an nagyon jo baratok vagyunk mindannyian de sajnos nagyon csunyan berugtam.

A tobbiek se voltak jozanok, aztan leultunk kanapekra meg fotelekbe pihenni beszelgetni de nagyon reszeg voltam, eszre se vettem igazabol hogy elkezdek pisilni mert nagyon nem voltam egybe. Aztan igy eszrevettem hogy valami bement es igy beleengedtem az egeszet a gatyamba joforman alig birtam megmozdulni. Ugyh bepisiltem sajnos vendegsegbe a farmeromon is full latszott. Aztan 2 haverom kicipelt a furdobe mert nem tudtam volna 2 labon kimenni, ahol levetkoztettek pucerra aztan gyorsan lezuhanyoztattak aztan utana lefekudtem aludni, de a zuhany utan mar nem volt erom feloltozni meg csak radoltem az agyra aztan ott aludtam egyszal semmiben mig ki nem jozanodtam.

Persze mindenki latta a bepisilest is meg ezt is.

Masnap persze elnezest kertem

Ti mit szolnatok hazigazdakent. Amugy mindegyikojuk jo haverom nagyon joba vagyunk, de kellemetlenul erzem magam.

Veletek volt mar ilyen? Vagy hogyan reagalnatok?



2021. márc. 23. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Jót röhögnék rajta, de ha a kanapé vagy a fotel olyan lett akkor azért elvárnám, hogy kitisztíttasd.
2021. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy többet nem hívnám meg az ilyen embert magamhoz. Nem volt még szerencsére ilyen, remélem nem is lesz. A tisztíttatás meg alap!
2021. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Kifizettetném a tisztítási kts-get, de semmit nem szólnék.


Más meg összehányja az ágyat, az is ugyanez a kategória, kb.

2021. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Amugy igen nyilvan alap utana rendbe raktam a dolgokat. Meg ok is jot szorakoztak az egeszen.

Csak en erzem ezt gaznak :D

2021. márc. 23. 15:41
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Tisztíttatás? A hugyszag ugyanúgy benne marad, azaz azt a bútordarabot ki kell dobni. Szóval én egy új bútor vásárlását követelném meg, a hugyos kanapét meg viheted, amerre akarod.

Ha garnitúra tagja, akkor persze az egész garnitúrát fizeted és viszed.

2021. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#5: Na azért nem olyan vészes a helyzet, profi kárpittisztító megoldja. Házilag tényleg nem érdemes hozzá se fogni, a "súlyosabb" a baj.
2021. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Máskor kevesebbet innék.
2021. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

1. Kapásból kivágnálak a kertbe.

2. Vehetnél egy új kanapét, mert hiába tisztíttatod ki, nem fogok olyasvalamin feküdni, ami tiszta húgy volt előtte.

3. Többet nem barátkoznánk.


Én is voltam részeg, a haverjaim is szoktak azok lenni. De van egy hatàr, ami azt jelenti, hogy nem okádunk és nem pisáljuk le más bútorait, meg nem fekszünk ra csupasz seggel 1 szál phaszban.

2021. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Linsay lohan ***** válasza:
82%
Nincs evel semmi. Megesik. Enis jártam úgy ráadásul lány létemre.
2021. márc. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
#9: de várj csak, a behugyozó férfival ellentétben a bepisilő lány látványa szexi a "mostani trendek" szerint.
2021. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!