Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyás? Nem csak fogyni...

JagoTlaloc kérdése:

Fogyás? Nem csak fogyni szeretnék hanem erősödni is vagyis szeretném magam formába hozni. A segitségedet szeretném kérni, sajnos túlsúlyos vagyok.23 éves srác 174 cm magas és 110 kilógramm.

Figyelt kérdés
Sajnos anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy konditerembe járjak és edzőt fogadjak magam mellé, igy hozzátok fordultam. Egy edzéstervet tudnátok nekem ajánlani? Szivesen vennék minden tanácsot teljesen az alapoktól. Fekvőtámasz,láb emelés stb. Előre is köszönöm a segitséget. Az étrendemen változtattam illetve folyamatban van.

2019. márc. 5. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Csekely eredmenyt lehet osszehozni csak edzessel, plane ugy hogy a legalapvetobb dolgaid sincsenek, elsosorban kajan kene valtoztatni.

Amugy nyilvan a mozgas minden formaja oke, csak elegge csalodott leszel hogy nem, vagy nehezen fog jonni az eredmeny.

2019. márc. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az egyik pillanatról a másikra várom az eredményt, de azért köszönöm a kommented
2019. márc. 5. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány fekvőtámaszt tudsz megcsinálni egyszerre, hány kilogramm a cél testsúly? Az étrendnél "folyamatban van" mit jelent, mikorra lesz meg az új étrend?

Eddig mit ettél, most mit fogsz?

2019. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Anyagi helyzeted megengedné ilyen túlsúllyal akkor is felejtős lenne a konditermi súlyzós edzés, mert csak olyan gyakorlatokat csinálhatnál súlyzóval, ami nem terheli a térdeidet.

Legelső amit el kell kezdened kijárni gyalogolni. Mindenhol van olyan rész, ahol lehet kisebb sétákat csinálni. Futást is felejtsd el ilyen túlsúllyal! Túl nagy nyomás nehezedne a térdeidre. Először csak sima gyaloglás - gyors gyaloglás menjen kint.

Otthon meg tudsz youtubeon keresni aerobik edzésterveket, van magyarul is, angolul is. Azok mellé mehet a fegyencedzés guggolás, fekvő része, de a guggolás tényleg az elejétől menjen, nem átugorva egyből.

Nem kondiguruként mondom ezt, hanem hasonló magassággal rendelkező túlsúlyosként (én 90-95 kiló között vagyok, de én voltam 110kg felett is).

Meg tényleg kajára figyelj oda. Eleinte elég, ha nem annyit eszel. Inkább napi 5x étkezés legyen kisebb adagokkal.

2019. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Szerintem eleinte a kardiora menj rá, tehát pl kocogás, abból kitartóan, sokat, téhát minden nap legalább 1 óra (eleinte sétálással aztán csak kocogás, aztán az növleheted a tempót futásra.)De az étrend is nagyon nagyonfontos, cukrot elagyni, csirkehús, rizs, zöldség, desszertnek gyümi.Hajráááá
2019. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!