Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől vagytok/lennétek boldogok?

Mitől vagytok/lennétek boldogok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha lenne valami csinos ki autóm, ami nekem is tetszik.


Nem úgy értem hogy most boldogtalan vagyok, mert nincs, mert egyébként praktikus szempontból teljesen szükségtelen számomra egy autó, csak néha jól esne úgy csak benyomni a zenét, aztán hajtani kifelé vele a világból. :D

2021. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól lennék boldog, ha lenne barátnőm, és lenne egy másik állásom.
2021. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Alapvetően két dologtól.

Ha megtalálnám a hozzám illő párt, akivel kiegészítjük egymást, akiben végre megbízhatok. Aki biztos lehetek benne, hogy holnap is és egy hónap múlva is mellettem lesz, az mikor azt mondjuk hogy jövő nxsrinz, az ne a levegőbe beszélés legyen, mert jobban szeret annál hogy csak úgy elhagyjon.

Ha megoldódnának az anyagi problémáim. Nem arról van szó hogy gazdag szeretnék lenni, csak a rokonaim felé vannak tartozásaim, valamint az autómon is lennének javítások, amiket most jó ideig esélytelen hogy megengedhessek magamnak.

2021. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*jövő nyáron
2021. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy mindig találok magunknak elfoglaltságot. Ha mozgásban van az ember, szellemileg és fizikailag, nincs idő szomorkodni. Van egy másfél éves kislányom, nagyon szép dolog újraélni vele mindent, látni ahogy napról-napra fejlődik, okosodik. Boldoggá tesz, hogy megmutathatom neki a világot. Ő még csak most érkezett, neki minden új, lelkes, mindenre rácsodálkozik. Ez a gyermeki őszinteség, ahogy rácsodálkozik a világra számomra nagyon megható.

Boldoggá tesz, hogy majd megtaníthatom biciklizni, úszni, szeretni a természetet, állatokat, könyveket...stb.

De a hétköznapi rutinok is teljesen más értelmet kapnak, szivesen főz, takarít, díszíti az ember a lakást, amit korábban maga miatt már lehet, hogy csak gépiesen, fásultan csinálta.

Minden új értelmet nyer ha gyermeke lesz az embernek. :)

És téged?

2021. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyáron már nem lennének korlátozások a járvany miatt,illetve a járvany is csillapodik.
2021. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy új munkahely.
2021. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A boldogság számomra összefügg a lelki nyugalmammal. Utóbbinak feltétele a szabad időbeosztás, a nyomasztó gondok hiánya, valamint a harmonikus mindennapi élet.


Ezek szerencsére megvannak, így tulajdonképpen semmi akadálya nincs annak, hogy boldog legyek. Az is vagyok!


Ami még tudna dobni rajta, az anyagi függetlenség, hiszen megszüntetné a pénzkeresés nyomasztó kényszerét.


Szóval összefoglalva: én a boldogságot eloszlató körülmények hiányában látom a boldogság fő forrását. Emellett persze nélkülözhetetlen az önismeret, a megbékélés önmagunkkal, a pillanatnyi érzelmek és konfliktusok jó kezelése, valamint egy alapvetően derűs, optimista életszemlélet.

2021. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Lennék: ha végre megtanulnám rendesen beosztani az időm és leszoknék a halogatásról.. valamint, ha a járvány végre csillapodna és olyan lenne az élet, mint rég. (bár ez sajnos még várat magára)
2021. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha eltűnne végre ez a szájkosaras határzáras kijárási hülyeséges sz.r fos tüdőgyuszi
2021. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!