Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudjam meg hogy ő az-e...

Honnan tudjam meg hogy ő az-e akinek mondja magát?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már majdnem egy hónapja beszélünk, de csak snapen. Kérdeztem tőle hogy van-e instagramja és azt mondta hogy van de nem mondta el a felhasználó nevét. Viszont snapen nagyon sokat beszélünk, minden nap ír és szokott flörtölni is velem.

Mindketten küldtünk már képet egymásnak de ő nem túl sokat (csak 2őt) és amikor kértem hogy küldjön ő is (ha már én is küldtem egy csomót) azt mondta hogy oké küld aztán végül nem küldött.

Arról is beszéltünk már hogy valamikor találkozunk de ez kicsit nehézkes lenne mivel ő külföldön lakik.

Szeretnék vele találkozni de nem tudom hogy ő az-e akinek mondja magát..... hogyan lehetne ezt kideríteni?



2021. ápr. 5. 17:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg hogyan? Bocsi, én ilyenről még nem hallottam, hova mentetted?
2021. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

10

Minden egyes üzenetet külön-külön elmentettél? Az nem semmi. :D

2021. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 igen, csak simán rá kell nyomni és lementi szóval nem nagy cucc.
2021. ápr. 5. 17:54
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
Jó sok szabadidőd lehet.
2021. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, van kedved velem beszélni?
2021. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
Gyanús, az biztos. Kicsit fura, hogy ennyire zárkozott, szerintem vigyázz vele.
2021. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vigyázz ezzel, vannak mocsok emberek sajnos🤢 de nagyon remélem, hogy veled nem ez a helyzet.

Kérj tőle egy videót talán, amin megkéred hogy mondjuk ki valami giccses szöveget, mert "neked ez fontos"

Ha nem akarja, mondd hogy te is küldesz neki ennyit és dettó lesz, de ne nagyon áruld el neki, hogy megkérdőjelezed, nehogy szagot fogjon a bunkó:D

Viszont ha továbbra is ezt folytatja ne erőltesd szerintem. Nem éri meg, az idődet sem, az energiádat, de az életedet sem(ne legyen így).

Annyi srác van még itt Magyarországon is, hogy nem lehet őket számon tartani..csak ne nagyon itt keresd meg, mert a legtöbb kis kétségbeesett😅 lassan itt a nyár úgyis🙏🏻

2021. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
A képeket láttad, nem? Nem hiszem, hogy egy fiúnak megfordul az agyában, hogy másról küldjön képet.
2021. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, te jelölted be a srácot, vagy ő jelölt be téged?
2021. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 ja ilyen sose történne...
2021. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!