Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dzsudzsák Balázsnak jelenleg...

Dzsudzsák Balázsnak jelenleg van barátnője?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan ki akarna egy NB2-es focistával járni?
2021. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Kis aranyásó.
2021. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan van kibe martogatnia a cerkat, annyi penzt szedett ossze a random dagesztani meg arab csapatoknal hogy soha eleteben nem kell mar dolgoznia, es erre mindig buknak a pichak...
2021. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező is csak a pénzét nézi.
2021. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na akkor újra felteszem a kérdést, mert látom hogy nem sikerült megérteni.

Szóval, Dzsudzsák Balázsnak jelenleg van barátnője??


Erre a kérdésre szeretnék választ kapni, a többi fölösleges megjegyzés nem érdekel! Köszönöm!

2021. ápr. 5. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
2 éve nyilatkozta, hogy többé nem beszél a magánéletéről, és 2019 márciusában szingli volt saját állítása szerint. Én párszor láttam Debrecenben és akkor épp nem csajjal volt.
2021. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Élőben is olyan mint a képeken?
2021. ápr. 5. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, hasonlít.
2021. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok biztos benne. A Balázs rengeteget érett, komolyodott a mostanában eltelt évei során, átértékelte az életét. Egy Zimány Linda kaliberű nő már labdába sem rúghatna nála, az araboknál és az NB2-ben pedig azért focizik, mert MÁR MEGTHETI. Nem a pénzért játszik már, hanem a szívének él - ezért is tér vissza Debrecenbe.


Gondoljunk csak bele, hogy mekkora szó volt annak idején (!), hogy egy magyar (!) játékos megfordulhat egy olyan volumenű klubnál, mint amilyen a holland (!) PSV (!).


Lehet szidni, támadni, de 'Balázs felépített egy karriert, magyar klasszis volt, és most már az elsődleges pályafutása befejeztével igenis megteheti - megérdemelten (!) - hogy örömfocit játsszon. A mai napig Magyarország egyik legjobbja, én úgy gondolom, hogy csak büszkék lehetünk rá. Ő nem a MAI, korrupt Magyarország egy "terméke", mint SZ.D. vagy W.O., hanem egy még becsületes éra legendája volt - és erre a címre méltó mind a mai napig.


Én találkoztam már vele élőben, kaptam már Tőle (!) kedvelést az Instagramon. Dzsudzsák Balázs egy szívből élő magyar (- és világ) klasszis, és büszke vagyok arra hogy láthattam Őt karrierje csúcsán.


Egy egyszerű Nyírlugosi srác volt, és a sokadik Lamborghinije mellett a szívében ma is meg tudott maradni annak - vagy jobban mondva vissza tudott találni Önmagához.


Maximális tisztelettel tekintek Felé, Ő egy lelkiismeretes, értékes emberca jelenkori labdarúgásban.

2021. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Van. Biztos forrásból tudom.
2021. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!