Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hatalmas arca egy...

Miért van hatalmas arca egy olyan meglett férfinak aki az apjával lakik és a bátyjával, egyedül pedig nem képes eltartani magát?

Figyelt kérdés
Az ilyen embert nem értem. Én is és más is nála fiatalabbak el tudjuk látni magunkat, külön élünk a családtól. 35-36eves férfinek mire van akkora arca, élő adja magát ő az atya úr isten, meg alázza a nőket, közben egy 1,5-2 szobás lakásban kerületi a bátyját és az apját? Saját egzisztencia egyenlő a 0-val,o élt külföldön stb... Az egy dolog más is! Közben a nőkön eloskodik ott használja ki őket ahol tudja!! Szerintem ilyennek fejben valami nagy gondok lehetnek!
2021. ápr. 7. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ilyent nőben ismerek, fogalmam sincs mire tudnak büszkék lenni, de valami nincs rendben velük az 100%...én is a szüleimnél lakok, és nem hogy nagyképű vagyok, hanem szinte szégyenlem.
2021. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint többségében azért, mert az ilyen embereknek szokott alacsony lenni az IQ-ja. Ha magas/átlagos lenne akkor többre vitte volna (persze van olyan zseni, aki nem viszi, meg olyan hülye is aki igen, de azért ezek a ritkább esetek), a buta emberek pedig általában nagynak, jobbnak hiszik magukat és nem látják reálisan a helyzetüket.


Ha egyedül nem képes eltartani magát, akkor valószínűleg egy nőnek sem kell, csak olyannak aki hasonló helyzetben van hozzá, az meg neki nem kell. Mivel mind visszautasítja, így nőgyűlölő lesz, mert egyszerűbb lenézni mindenkit, mint magadba nézni.

2021. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mit szólnál, ha ilyen tulajdonságokkal élő férfiak válaszolnának a kedves érdeklődésedre?
2021. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Vannak modernkori Charles Bronson-ok.
2021. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is laktam a vírus helyzet miatt a családommal, nekem 28 éves vagyok nem 35-36!

Van vállalkozásom mellette dolgozom még egy helyen, mégsem adom elő magam, nem nézek le senkit, de ez számomra gyomor forgató viselkedés! Az azt el felejtettem írni... Közölte nagy téli vigyorral az arcán a bátyja el költözött na most végre át költözhet a szobalyaba! Én kérek elnézést...

2021. ápr. 7. 10:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 28' elnézést el irtam
2021. ápr. 7. 10:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, fent leírtam a tapasztalataim.


De nem érdemes ezen idegesíteni magad, ne adj nálad alacsonyabb IQ-s véleményre ilyen téren. Miért van egyáltalán ilyen ember a közeledben, próbáld meg megszakítani vele a kapcsolatot.

2021. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 megdzakitottam! Nincs ilyenre szükségem, csak le járatják az embert! Köszönöm!
2021. ápr. 7. 11:25
 9/12 A kérdező kommentje:
3 én meg örülnék neki. Kicsit könnyebben látnék bele a fejukbe!
2021. ápr. 7. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:

"Közben a nőkön eloskodik ott használja ki őket ahol tudja"

Itt inkább a nők fejében van a gond. Miért ilyen hülyék?

Jó hogy kihasználja őket, ha megteheti.

Ismerek ilyen embereket. Van olyan köztük aki életében nem dolgozott, csak idősebb nőkön élősködött.

2021. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!