Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hatalmas arca egy...

Miért van hatalmas arca egy olyan meglett férfinak aki az apjával lakik és a bátyjával, egyedül pedig nem képes eltartani magát?

Figyelt kérdés
Az ilyen embert nem értem. Én is és más is nála fiatalabbak el tudjuk látni magunkat, külön élünk a családtól. 35-36eves férfinek mire van akkora arca, élő adja magát ő az atya úr isten, meg alázza a nőket, közben egy 1,5-2 szobás lakásban kerületi a bátyját és az apját? Saját egzisztencia egyenlő a 0-val,o élt külföldön stb... Az egy dolog más is! Közben a nőkön eloskodik ott használja ki őket ahol tudja!! Szerintem ilyennek fejben valami nagy gondok lehetnek!
2021. ápr. 7. 09:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10 ez pl velem történt meg 1 hétig nem voltam vele együtt!volt olyan exe utánam akihez oda cuccot 3 hónapra!... Csak az is a gond ebben, hogy utána nem a pasinak a kellemetlen hanem nekem! De igen igazad van
2021. ápr. 7. 17:24
 12/12 A kérdező kommentje:
Tanuló leckenek hívom :)
2021. ápr. 7. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!