Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a hobbitok vagy hobbijaitok?

Mi a hobbitok vagy hobbijaitok?

Figyelt kérdés

Mostanában nincs kifejezetten egy érdekes, jó hobbim se.

Minden féle hobbi érdekel, különösen a szociális hobbik.


Kort és nemet is írhattok, hogy legyen képem róla, hogy melyik korosztályt kb mik érdeklik.


21F



2021. ápr. 7. 10:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Nekem Frodó... hk. 2968- ban született. És férfi.
2021. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, utazás, kreatív hobbik. 44
2021. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

- Kertészkedés (lakásban lakom, így pici erkélyen és a nappaliban)

- Kerékpározás

- Fotózás

- Úszás

- Neten olvasgatás az éppen aktuális érdeklődési köreim kapcsán, amik lány létemre főleg műszakiak (mosógépszerelésben pl csak a testi erőm akadályozna), esetleg tudományosak

- Rajzolás, színezés, süthető gyurmázás

- Főzés

- Sütés

- Falmászás


A sorrend ad-hoc, közel se fontossági.


Az a gond, hogy nagy részüket hanyagolom. Dolgozom plusz tanulok estin. A kreatív hobbikra erőm nincs, az eljárósokra időm nincs. Azért nyilván hobbizom, de közel se annyit, mint amennyihez eredendően kedvem lenne vagy a felsorolás alapján gondolnátok.


Rendszeresen sportolok otthon, futok a környéken, COVID-on kívül is csak erre van időm (sőt, ha irodai, sulis bejárás lenne, ezekre se lenne), de nekem nyűgök. Várom, mikor lesz lehetőségem heti szinten uszodázni, falmászóterembe menni.



Barátokkal szeretek ülni és sört kortyolni. Ami aktívabb dolog és szeretem, az a szabadulószoba, bowling, biliárd.

Illetve a bringatúrázás is lehet társas program, uszoda utána szaunázással, jacuzzival vagy falmászás utána két sörrel valahol.



28N

2021. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hobbiim többek közt a gyereknevelés, feleséggel való foglalatoskodás, ilyesmik :)

Ráérős időmben programozni szoktam. Mindig dolgozom valami projekten, most egy három szereplős kliens-szerver alkalmazást írok C-ben, amit majd a munkahelyemen is tudok használni. Ezen kívül általában Java-ban tevékenykedek, illetve egy keveset PHP-ben, Javascriptben.

Ha nem ezt csinálom, akkor le szoktam menni görkorizni, deszkázni a városba.

Ha vége lesz ennek a vírusos nyomorékságnak, megint elkezdtek kung-fu edzésekre járni. Régebben nagyon szerettem.

Olvasni is szoktam, de főleg szakkönyveket ebook formában. Illetve ezeken kívül vannak más terveim is.

2021. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Edzés, hajfonás, ugrókötél😊
2021. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

-utazás

-túrázás, kirándulás

-lovaglás

-olvasás

-sorozatnézés

-nyelvtanulás

-barátokkal lenni, közös programokat szervezni

-családdal/szülőkkel közös kiruccanás

-sütés-főzés

-kutyasétáltatás

-fotózás

20/L

2021. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Főzés, futás, olvasás, festés.
2021. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%
Barátokkal túrázni, fotózni, rajzolni, könyvet írni, ha van lehetőségem akkor motorozni. Engem ezek ki tudnak kapcsolni és feltudok töltődni ilyenkor :)
2021. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#18 szuper vagy!😊
2021. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
#19 köszönöm! :D
2021. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!