Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy ő az apám???Furcsa...

Lehet hogy ő az apám???Furcsa felfedezéseket tettem.

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinek lánya lehetnék ,apáskodik velem szembe.A gyermekem rá hasonlít.Az ö kislánya énrám hasonlít nagyon.Apámra nem hasonlítok külsőleg de anyukámra sem.Úgy érzem mintha ő lenne a valódi szülőm.Többet törődik velem mint a valódi apám.Amikor felhoztam neki az apámat mert csak úgy mondtan valamit róla terelte a témát.Mindig félt engem és aggódik értem azt hiszem ő az apukám.
2021. ápr. 9. 00:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Mikor bántottak meg megvertek kiállt értem.
2021. ápr. 9. 00:58
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értve szavakban áll ki ha bárki bántani akar kötődhet hozzám.
2021. ápr. 9. 00:59
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

megkérdezed anyukádat, családtagokat a dologról.

vagy begyűjtöd pár hajszálát, meg zacskózol egy poharat miután ivott, aztán apasági teszt.

2021. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
26%

Hmm, ez elég érdekes.

Lehet hogy van benne valami. Én is egy apasági tesztet csináltatnék amúgy. Mert a családtagok ha eddig nem mondtak semmit, akkor valószínüleg ezután sem fognak.


Mondjuk nálunk történt hasonló. 3 lány testvér van, távoli rokonaim, a legkisebb lány nem hasonlít senkire sem. Testvéreinek kreol bőrük van, világos barna hajuk. Ő meg full fehér bőrű és szőke hajú. Semmi közös vonás nincs a 3 csajszi között pedig a másik kettő leány nagyon durván hasonlítanak. A kislány keresztapja mindig azt mondja “hülyeségből” hogy az ő kislánya. Eleinte poénnak hittem. Mostanában meg már egyre jobban kételkedek ebben a poénban.

2021. ápr. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mindjárt kezdődik a suli
2021. ápr. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy közeli rokonod és azért hasonlítasz rá?
2021. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jó ha nem jön több válasz törlöm a kérdést
2021. ápr. 12. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:

4est miért pontozták le?

Simán lehet benne valami. Kérdezz rá, ha úgy gondolod elmondanák. Ahogy írtad, már felnőtt vagy, szóval nem látom okát miért ne mondanák meg. A családi kapcsolataid nem hiszem hogy ettől mennének a kukába. De a teszt a legkönnyebb, legalábbis nem vezet vitákhoz. Csendben megcsináltatod, csak gondolom a pénz is számít.

2021. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 ez hogy jött ide? Xd
2021. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!