Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyes reagálás, ha...

Mi a helyes reagálás, ha sorban állás közben (45 éves tanárnő, 9 éves kisfiúval) belém köt egy kb 15 éves roma gyerek, csak mert ránéztem,(!),mivel elém furakodott a sorban? Rondán beszél, és magyar g.. nek nevez, porvokál.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Miért kellett beleírni a kérdésbe, hogy mi a foglakozásod? Mit számít?


Egyébként ez fajtajellemző (tiszt.kiv), meg kell mondani, hogy "kiskomám, sor vége mögöttem kezdődik", ha no rieksön, akkor ints le egy közelben bámészkodó securityt, ne félj, ő majd páros lábbal dobja ki a fotocellás ajtón a kölyköt.

2021. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt, hogy a férjem kocsiba ült, mert elsietett a postás, csöngetett, de már rohant, bedobta a papírt. Férjem kocsiba ült, utána ment, 3 utcával arrébb lakik egy cigó család, pont ott adott be valamit a postás. Férjem félreállt az út másik oldalán, hogy utána tudjon beszélni a postással. Lényeg, hogy rá sem nézett a c-re, de az beszólt neki (15 éves suttyó), hogy "mit bámulsz?"

Férjem meg beszólt neki, hogy "hülyegyereket".

(Könnyű dolga volt, mert kocsiban ült:DDDDDDDDDD

2021. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituban, meglepődve ranzetem, mintha nem érteném amit mond, és azt mondtam neki: h jajj de aranyos vagy! 😂😂

A nagy Janiból hirtelen kezesbarany lett a döbbenet után. Én lehet ide azt mondtam volna, hogy és milyen fürge... xD xD xD


Aztán finoman hatra tessékeltem volna. Ha nem ment volna, meg lehet le is cukiztam volna. XD xD xD

2021. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!