Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? Mikor fogunk végre kihalni?

Figyelt kérdés
Az emberi faj igazán kihalhatna, de sajnos az emberek többségében benne van a szaporodási ösztön. Megszületünk, és rengetegen szenvedünk úgy, hogy nem tehetünk róla és ellene sem. Aztán a végén meghalunk. Sok itt a fájdalom, amit nem értek, hogy miért kell elviselni. Mi a célja az életnek? Miért kell megszületnünk? Egyeseknek büntetés, másoknak jutalom? Miért van ez így? Létezik előző élet? Mindenkinek végig kell járni minden szintet? Vagy csak a véletlennek köszönhető, hogy valakinek jó, valakinek pedig rossz? Kegyetlenül igazságtalan az élet.

2020. júl. 15. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Az a faj hal ki, amelyik nem alkalmazkodik.


Nem tehetsz a szenvedés ellen? Sajátos feltevés. Fejtsd ki.


Hogy jutottál arra a feltételezésre, hogy nem igazságos az élet?

2020. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy te szeretnél kihalni, miért kívánod mindenki kihalását?
2020. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Te kihalhatsz, én még szeretnék élni.
2020. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne tehetnél ellene? Arra van az öngyilkosság.
2020. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sokan úgy szenvednek, hogy nem tehetnek róla. Azért szeretném, hogy kihaljon, mert akkor nem lenne igazságtalanság. Én ki fogok, hamarosan befejezem az életem.
2020. júl. 15. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

egyes vagyok


"Sokan úgy szenvednek, hogy nem tehetnek róla." Ez a felelősség elutasítása.

" Azért szeretném, hogy kihaljon, mert akkor nem lenne igazságtalanság." Tyűha! Valóban, ha felgyújtod a családi házad, nem kell duguláselhárítót hívnod a vécé eltömődése miatt.. milyen jó döntés! Tiszta haszon! Hogyhogy a sok h***e nem jött eddig rá...!

"Én ki fogok, hamarosan befejezem az életem." Ez érezhetően emelni fogja az átlag IQ-szintet.


Mikor és miért döntöttél a fejlődésképtelenség és az ostobizmus mellet? Válaszod indokold.

2020. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, nézz körül, nézd meg, hogy milyen világban élünk! Szerinted rendben van?

És nem, nem tudjuk rendbehozni. Csak egy kis részét. A fájdalmat is tudjuk csökkenteni egy bizonyos szintig, de megszüntetni nem tudjuk. Sokan fognak még szenvedni, azért, mert nem halunk ki. Csak a kihalással lehetne egyenlőséget teremteni.

2020. júl. 15. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

17:27-es vagyok


A világ pontosan arra jó, amire használod. Ha boldogtalanná akarod tenni magad, akkor arra, ha boldoggá, akkor meg arra. Miért választottad a boldogtalanságot?


Nem tudod rendbe hozni? Ez megint csak a felelősség elhárítása. Más életterületeken is ennyire hárítasz?


Nekem nem célom az egyenlőség, és kivitelezhetetlen is (kivéve politikai értelemben) Te miért vagy ennyire egalitarianista?

2020. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

"kivéve politikai értelemben" :DDD


#8 Mostani divatos élethazugságokat amúgy is túl toltad.


Óriási fájdalmatvéreztem öcsém elvesztésekor. De születésétől súlyosbeteg volt, és addigi féléletem beáldozásával sem tudtam és tudtunk ezen az állapoton komolyam javítani. Így harmichét évesen, egy nap a rendőrök közölték velem, hogy öcsém, - aki bő egy évvel fiatalabb volt, - öngyilkos lett.

2020. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretem ha valakik öngyilkosok lesznek, mert sokszor épp a legjobb emberek nem bírják a többi hülyét és ők halnak meg. Szóval ne haljatok ki légyszi, mert akkor rosszabb lesz a hülye/nem hülye aránya.
2020. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!