Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondanál jelenlegi fejjel...

Mit mondanál jelenlegi fejjel a 18 éves önmagadnak?

Figyelt kérdés

Lehet van már fent hasonló kérdés, nem találtam semmit. (A kérdésnél, valami gondja volt a gyk-nak, hogy "fórum" téma a kérdés, szóval leírom miért érdekel, remélem nem folyásólja be a válaszokat)

18 éves vagyok, és sehogy nem tudom elképzelni a jövőmet, itt az érettségi ami csoda ha meglesz, tovább tanulni ötlet van de nem hiszem, hogy menne és, hogy bírnám. Eddig rengeteg kudarc ért, nem mentem bele kapcsolatokba mert "plátói" szerelmes voltam, a családom sehogy, apám nincs, testvéreimmel kifejezetten káros a kapcsolatom. A lényeg, hogy kíváncsi lennék 5-20 év múlva mit mondanék magamnak (és itt nem a lotto számokra gondolok:) )



2021. ápr. 10. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hallgathattam volna többet a szüleimre és bárcsak ne lettem volna annyira makacs.
2021. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Hogy ne ragaszkodjak annyira a középsulis barátaimhoz, mert lesznek jobbak.
2021. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a lehetőségeimet nem láttam még anno, így esélytelen volt.

Nekem pont nem szabadott volna a szüleimre hallgatni. Agyilag az előző rendszerben maradtak, és a karriertanácsuk is annyira volt elavult.


De biztos, hogy bevállalósabb lettem volna, mint tanulás ügyileg, mint karrier ügyileg.

És megmondanám magamnak, hogy az első szerelem nem az utolsó is egyben.

2021. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy sokkal több van benned, mint amit gondolsz. Nagyon sok lehetőség áll előtted, ne szalaszd el mindet!
2021. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
17 éves vagyok...
2021. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott, érdeklődő, és gondolkodj! Tanulj, élvezd az életet, és ne másoknak akarj megfelelni.
2021. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell nagyra vágyni. K***a jól hangzik a gépészmérnöki szak, de ha hülye vagy a matekhoz, nem kell erőltetni. Visszább kell venni a nagy arcból, jó neked a lesajnált bölcsészdiploma is, mert azzal soha nem kell több műszakban, 12 órában szopni, hanem ha megvan a nyelvtudásod (már akkor is megvolt), egyik irodából a másikba átülve 30 éves korodra ember lesz belőled.
2021. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Maradj külföldön! Sose gyere vissza Magyarországra!
2021. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ez Magyarország, ne hallgass az emberekre. Merd végigvinni az ötleteidet, ne hagyd hogy az emberek lebeszéljenek róla, mert különben úgy fogsz járni mint én, hogy 30 éves korodra fogsz csak merni belevágni mindenbe, holott ha most elkezded, akkor ennyi idősen már közel milliárdos lehetnél. Ne csessz el 3,5 évet egy képzésre, mert úgy is csak arra lesz jó, hogy az utána következő pár évben jobb munkahelyed lesz, aminek semmi jelentősége nem lesz, ha megvalósítod az ötleteidet, mert úgy is az lesz az első lépésed hogy felmondasz.
2021. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne küzdjek senki szeretetéért, mert lesz, aki azért szeret aki vagyok és hogy mindent elérhetek amire vágyok, csak ne féljek belekezdeni.
2021. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!