Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy képzeli ez a nő, hogy...

Hogy képzeli ez a nő, hogy majd kioszt engem a saját egója túllengése miatt?

Figyelt kérdés

Pár napja mentem haza suliból, mert egy a nyári gyakorlattal kapcsolatos papírt be kellett vinni a suliba. Kölcsönként apám kocsiját, 15 perces út, oda vissza fél óra, nem fogok ezért vonatozni, meg buszozni.. eddig oké.


Kereszteződéshez érek, lassítottam, hogy nézzem van-e táblája jobbkéz felől. Volt, méghozzá stop, már épp dugtam volna a kettest és lendültem volna tovább 15 ről, hirtelen a semmiből befordul ELÉM egy nő bringával, hátul kis ülésben a fiával. Nem a saját sávjába, hanem a SZEMBESÁVBA, ahol ÉN mentem.

Hát szívbajt kapok, úgy beletapostam a fékbe, hogy kuplungolni sem volt időm, le is fulladt. Ő is megijedt, majdnem elesett. én idegességemben beletenyereltem a dudába, jó hosszan nyomtam, majd lehúzott ablaknál kiszóltam neki:


Legalább gyerekkel ne csinálj ilyet könyörgöm!


És mi következik? Még ő jön nekem. a következőket vágta hozzám:


Mit képzelsz te? Hogy beszélsz kis csíra? Anyád nem tanított meg rendesen beszélni sz*rházi? Ki vagy te, hogy megmondd nekem merre menjek? Közveszélyes állat! És már elővette a telefonját, és nekiállt fotózni.


Ez már sok volt, itt rendőrt hívtam. Az, hogy ilyen menővert hajt végre stop táblánál még elnézem, de az, hogy fotózgat, és elég nagy az esélye, hogy feltölt valahova, na azt már nem. Jöttek is hamar, és a nő egyből ordítozni kezdett nekik:


Ez őrült, el akart minket ütni, úgy száguldozott, mint egy állat!



Az volt a szerencsém, hogy látszódtak a féknyomok mint a bringás mind az én részemről és egyértelmű volt, hogy a szembesávban satufékezett a nő.

Tovább ordítozott, akkro beültették az autóba, többiről nem tudok, mert velem már más rendőr foglalkozott. Kifaggatott rendesen, végül pár perc krétázás után (valamit mértek az úton) a nőt autóval velvitték, engem meg elengedtek. Elvileg keresni fog majd valaki telefonon a fejleményekről. De megnyugtattak, hogy minden rendben van, nagyon jól reagáltam, semmi aggódni való nincs, normális procedúra fog zajlani.


18/F


2021. ápr. 13. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig menetrögzítő kamerával közlekedni. Mindig. Tele van tömve a világ fullra ilyen fogyatékosokkal.
2021. ápr. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De basszus. oké, hogy látja a netem a nagy blm-es "szabadságharcosokat" meg a mindenkinek minden joga van f*szságokat, és ezeket be is eszi, de attól még nem lesz joga olyanra ami ellen nekem viszont VAN jogom ;)
2021. ápr. 13. 02:58
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindig a kisgyerekesek gondoljak azt,h nekik mindent lehet.


Vedd kameraval az elmebetegeket mind.

2021. ápr. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

AZ azért megvan hogy mindezek ellenére ugyan úgy fel tölthet a netre?


Mellesleg igen, menetrögzítő mindig legyen ha gond van az segít, bár ezt a megállok és száj karatézok dolgot nem kimondottan tartom jó ötletnek. Főleg nem hosszas dudálás után ilyen esetben nem fogja érdekelni a másik felet hogy igazad van vagy sem, és ha éppen olyan a természete lehet kiszed a kocsiból paprikasprayezés után, és megfingat....


Csak úgy megjegyezném a duda az autóban 2 dologra jó, az egyik az hogy egy amúgy is veszélyes helyzetet még veszélyesebbé tehetsz vele azáltal,hogy dudálsz a másikra, ezáltal teljesen elvonva a figyelmét az adott probléma megoldásáról.

A másik pedig mikor elmúlik a veszélyhelyzet és mint minden jó kretén beleállsz a dudába, ezáltal felcseszve a másikat, aminek eredménye szintén életveszély, vagy agyon bax, vagy sík idegesen közlekedik tovább környezetére már-már nem figyelve.


Kedvencem mikor látom valaki előz előttem pl egy kamiont és a szembejövő bőven távol már nyomja a kürtöt, meg villog mint egy kretén.

2021. ápr. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem most, hogy túl vagy rajta (megállapítást nyert hogy nem te vagy a hibás azt írtad), engedd el a dolgot.

Hiába tölt fel, szerintem foglalkozni nem fognak veled, rengeteg információ zúdul mindenhonnan.

2021. ápr. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Féknyomot hagyott a bicikli?
2021. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem én ezt a sztorit már olvastam.
2021. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!