Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves nő vagyok. Miért nem...

28 éves nő vagyok. Miért nem találok egy normális férfit?

Figyelt kérdés
Semmi extra elvaroasom sincs, de amilyen stílussal, mentalitással rendelkezik némelyik, szomorú! Próbáltam már idősebb korosztalyt hátha, de nem sok sikerrel. Nem vagyok épp egy csúnya lány se buta, de a többségében csak sz. X-re helytanak és kész. De nekem nem erre van szükségem, én nem ezt keresem.
2021. ápr. 13. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom a "normális" férfi az minimum kőgazdag, jóképű, kigyúrt, menő arc és 25 centije van odalent. Nos, ilyen mondjuk 1000-ből egy férfi, annak meg minden ujjára jut 10 nő.

Lejjebb kellene engedni az elvárásokból. Nekem se volt még soha senkim, mert nem vagyok elég "menő" a nőknek.

2021. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11 az egy dolog, hogy neked nem volt még senkid, én egy szóval sem írtam, hogy nekem nem volt még senkim! Te most konkrétan ki forgató a szavaimat!! A szöveget értelmezem és ne kotozkodj!!
2021. ápr. 14. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!