Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tehetném rendbe az életem?

Hogy tehetném rendbe az életem?

Figyelt kérdés

Jelenleg minden téren káosz az életem. Sem egy párkapcsolatom, sem egy normális jövőképem. Itt vagyok érettségi előtt, és fogalmam sincs hogyan tovább. A családi életem is egy katasztrófa. Evészavarom van és pánikbetegséggel is küzdök, amikből nem látom a kiútat.

Ha sürgősen nem találom meg a megoldást megbolondulok

Úgy érzem bekattanok az állandó szorongástól ami az étkezés és a jövőm miatt alakult ki.

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi segített ?



2021. ápr. 14. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

#9 az 500-600kcal rettentő kevés ezt te is tudod, kérlek próbáld meg legalább pár százzal emelni, és eddz mellé, meg látod sokkal jobban fogod magad úgy érezni és nem lesz akkora bűntudatod a kaja miatt!!!

Igen érzem hogy segít a gyógyszer!

2021. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hiszel Istenben? Ő tud meg gyógyítani.
2021. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

14:45

Nem jött össze,anyám előttem halt meg gyerekkénnt,és 18 évesen már gyógyíthatatlan testi betegségem volt,szóval bőven volt fogalmam a pánikrohamokról!

2021. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 gyerekként halt meg anyukád? Hány éves volt? 15 16?
2021. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#11 köszönöm szépen

Próbálom emelni az adagot

Illetve kipróbálom a gyógyszert


#13

Nagyon sajnálom hogy ilyen dolgokon kellett keresztül menned. De neked sincs fogalmad arról hogy

én min mentem/min megyek keresztül.

Nekem anyám mikor gyerek voltam ötször próbált véget vetni az életének, én az összeset végig néztem. Papám előttem halt meg. Apám minket is és anyámat is rendszeresen bántalmazott/néha a mai napig.

Tehát nekem is van múltam. Ha te is tudod milyen a pánikbetegség akkor meg nem is értem miért ítélkezel. Neked kéne legjobban megérteni, de nem tudom mit várok ez emberektől a megértés mint olyan sajnos kiveszőben van (tisztelet a kivételnek)

2021. ápr. 16. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!