Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki rossz...

Mitől lesz valaki rossz ember, mitől válik valaki rossz emberré?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A rossz emberektől, amikor eldönti, hogy akkor ő is úgy kezel másokat, ahogyan őt kezelték.
2021. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm a válaszod! Minden megközelítés, gondolat érdekel.
2021. ápr. 15. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sok negatív tapasztalat kihat a személyiségére. Lehet,hogy nem is érzi mennyire rossz dolgokat csinál. Én is voltam ebben a cipőben. Édesanyám borzalmasan mérgező ember és csak pár évvel azután vettem észre amikor elköltöztem. A barátaim azért terelgettek,hogy ezt vagy azt azért ne csináljak. Közben amikor mentem látogatni észrevettem,hogy az unokákkal micsoda lelki terrort játszik...
2021. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as válaszadó, köszönöm Neked is hozzászólásod!
2021. ápr. 15. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolkodásától! De mi hat rá? 1.Az egész világ a gonosz hatalmában van 1János 5:19 -2.Éden-kerti lázadás óta az emberek tökéletlenek és bűnösök Prédikátor 4:1,8:9 -3.A bajokkal teljes idő és az előre nem látható események bekövetkezése Prédikátor 9:11

Ezt csak így lehet megválaszolni!

2021. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, Neked is köszönöm a válaszod! Ezt a kérdést valóban meg lehet vizsgálni vallási szemszögből is.
2021. ápr. 15. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Külső erők, negatív tapasztalatok és gondolkodásmód, szerintem ezek külön-külön is, de együtt fejtik ki "hatásukat" igazán.
2021. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszod 7-es.
2021. ápr. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!