Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kővér ember szerintetek...

Egy kővér ember szerintetek át tudja ragasztani a rossz szokásait egy sportos emberre?

Figyelt kérdés
A barátom kb egy hónapja költözött új albiba két sráccal akiket azelőtt nem ismertünk. Találkoztam én is velük, aranyosak. De az egyik van vagy 140 kg és a másik is túlsúlyos, csak közel sem annyira mint az első. Viszont, amikor ismerős lettem facebookon a másodikkal egy buli után akkor láttam a képeit és tök durva, de egy évvel ezelőtt még nagyon jó kondiban volt. Azóta rugózok ezen. Szerintetek lehet ennyire rossz hatással szokásokat illetően valaki valakire? Kéne aggódnom a barátom miatt? Vagy csak fölösen parázok?

2019. jún. 10. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudod a barátodról, hogy szeret sportolni és nem hagyná magát ilyen esetben, akkor nem kell féltened.

De ha alkalmazkodna hozzájuk pl:elkezdene ő is egészségtelenül táplálkozni, nem mozogna semmit, akkor féltheted.

2019. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte elkerülhetetlen, hogy valamilyen szinten hatással legyenek egymásra, ha egy lakásban élnek. Azért mondom ezt, mert többször is tapasztaltam, sokat éltem társbérletben, sőt, a hozzám közel álló kolléganők is hatással voltak rám, és viszont. Ez megnyilvánult sok mindenben, étkezési szokásokban, öltözködésben, beszédstílusban, és igen, életmódban is. Dolgoztam olyan kollektívában, ahol bulizás és rengeteg ital volt a "szokás", és olyanban is, ahol a fitnesz életmód. Mind a kettő hatással volt rám.

A kérdés, hogy melyik hatás az erősebb, az egészségtelen, vagy a sportos életmódé.

2019. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt valami ilyesmi kísérlet.

Ha egy jó gyereket beteszel a rossz osztályba akkor nem a jó fogja a rosszakat felhúzni, hanem a rosszak fogják a jót lefelé.


Lehet érdemesebb lenne kicsit extrán odafigyelnie.

2019. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!