Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha halálraítélt lennél mit...

Ha halálraítélt lennél mit kérnél utolsó vacsorának? Miért azt?

Figyelt kérdés

Én szerintem egy bögre sima, natúr tejeskávét innék.


Mert emlékeztet arra, mikor még a szüleimmel reggeliztem, és még pozitív hatása is van, mert ha a végrehatjás előtt még sikerül elintéznem a kávé miatt az elintéznivalót, akkor halálomkor már nem fogok besz....

na értitek. :)


2021. ápr. 15. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyrost pitában és nutellás fánkot.
2021. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Tejes kávét és palacsintát. :)
2021. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
gyros pita én is :)
2021. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Egy nagy, mindennel megpakolt pizzát, mert imádom. Azt meg nagyívből lesz...nám hogy micsoda mocskot kell majd utánam eltakarítaniuk, ha már kivégeznek akkor ez a minimum :D
2021. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Közepesen átsült bélszínszeletet rozmaringos burgonyával.

De valami jó puccos marhából, ha már... :)

2021. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Most egyből valami kibúvós választ kerestem, és elég morbid jutott eszembe (a kivégzőm szíve)


Komolyra véve (kiskapuk nélkül), szerintem egy hatalmas tál sushit és egy csomó garnélarákot.


Nagyon imádom, de mivel eléggé drága, eddig csak kétszer vagy háromszor tudtam jól belakni belőlük - az is különleges alkalom volt, direkt gyűjtöttünk rá :D

2021. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Meg fogtok dögleni, vadbarmok! Kinek van olyankor étvágya?! 😦
2021. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy érdekelne, szerintem nem is tudnék enni.
2021. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

#6 vagyok, attól függetlenül meghalok hogy eszem-e vagy sem.


Amúgy igazad van, valószínűleg össze lenne szorulva a gyomrom, de végülis a helyzetemen úgysem változtat.


Akkor már inkább teleeszem magam valami olyannal, amit nem tudtam olyan könnyen megszerezni az eddigi életemben.

2021. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérnék egy tál zöldséges ragulevest és egy adag anyám-féle krumplistésztát csemegeuborkával, plusz egy pohár rostos grapefruit-levet. Ha desszertet is lehet kérni, egy szelet zselés-túrós gyümölcstorta lenne. Ezeket szerintem bármikor megenném, így utoljára is ezt szeretném enni (akkor is, ha természetesen halok meg, ne kell hozzá halálraítéltnek lennem).
2021. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!