Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fekete-erd...

Mi a véleményetek a fekete-erdei Rambó sztorijáról és magáról az emberről aki ezt csinálta?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval egy német fickó, aki utálta a társadalmat megelégelte az életét és kiköltözött jól felszerelkezve egy erdei házba és tulajdonképpen a vadonban élt. Egészen addig amíg illegális lakásfoglalásért (egy üres erdei házat foglalt el) fel nem jelentették. A kiérkező négy rendőrt lefegyverezte és bemenekült a vadonba, ahol 5 nap keresés után találták meg.

Én nem tagadom követett el bűncselekményt, viszont igy is sajnálom egy kicsit mert nem tudott nyugodtan élni a társadalomtól távol, pedig csak ennyit akart.



#Yves Etienne Rausch #fekete-erdei rambó
2021. ápr. 16. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak azt nem tudom ki lehetett olyan élettelen aki egy ilyen embert feljelent?
2021. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Szegény csávó,most a sitten ül?
2021. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.
2021. ápr. 16. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira a vadonban akar élni, akkor menjen kicsit távolabb a társadalomtól. Attól hogy en mondjuk anarchiában akarok élni, és megölöm az akárkimet, még sajnos vonatkoznak rám a törvények, hiszen egy civilizált állam területén vagyok.

Ugyanígy, az illegális lakásfoglalás akkor is törvénybe ütközik, ha te kitalálod hogy rambó vagy.

Nem beszélve arról hogy az a ház kié volt, nyilván nem csakúgy odaépült.

2021. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

#1

Talán a ház tulajdonosa?


Egyébként semmi gond azzal, hogy valaki a világtól elvonultan él remeteként, erre tökéletes példákat látunk a Spektrumon a "Vademberek Ben Fogle-al" sorozatban, amit én kifejezetten imádok.

Csakhogy azok megveszik, vagy bérlik az általuk lakott területet, nem pedig elfoglalják másét.

Arra is volt példa, hogy sátoroznak melegebb földrészeken és ha valakit zavar, továbbállnak a sátrukkal, de van olyan, hogy 10 éve "ideigleneskedik" ott.

Én biztos, hogy nem pártolnék egy bűnözőt, ha elfoglalná a nyaralómat, vagy birtokba veszi a földemet, pedig magam is szimpatizálok azokkal, akik kivonják magukat a forgalomból.

2021. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt nem a vadonban élés miatt pusztán sittelik le, hanem hatóság elleni erőszak!!!! FEgyvert fogott egy rendőrre..


[link]

2021. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannak a mobilhazak. Illetve vennie kellett volna egy kis telket.
2021. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hülye a gyerek!

A Feketeerdő tájvédelem alatt álló, kiemelt üdülőövezet, kizárólag a tájba illeszkedő, természetes anyagokból szabad ott építkezni.

Ott forgatták a Brinkmann professzoros, klinikás sorozatot.

Jellemzően a milliomosok, felső tízezer lak-és üdülőhelye.

Erre megy a csávó, elfoglal egy ilyen nyaralót, karhatalmi rábeszélésre sem akarja elhagyni, majd fegyvert fog a rendőrökre.

Mit is kellene gondolnunk róla?

2021. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fingkirály ***** válasza:
100%

Én anno nevettem, de egyben meg is döbbentem a sztorin, mert szinte kínos pontossággal másolta az első Rambo-film cselekményét, csak ezt az élet rendezte.


Mizantróp zakkant háborús veterán, őt cseszegető rendőrök, agy eldurran, szétcsap közöttük aztán beveszi magát az erdőbe.


Még tovább is bírta, mint a filmbeli Rambo, mert az utóbbi csak egy napig bujkált a hegyen.

2022. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!