Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A beoltottak mire föl érzik...

A beoltottak mire föl érzik magukat önzetlenebbnek, felelősebbnek, értelmesebbnek, tudatosabbnak azoknál, akik nem kérik az oltást?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok oltva, de nem vagyok oltásellenes.

Viszont a radikálisan oltásellenes barátaim, ismerőseim borzalmasan arrogánsak és ők birkáznak mindenkit, aki nem ért velük egyet. Ez most furán fog hangzani, de az ismerősi körömben ők kezdték előbb ezt az egész ellenségeskedést. Mert nem veszem be a konteóikat, nem őrjöngök habzó szájjal a maszkhordás, oltás ellen, ezért én is birka, hülye, és még sorolhatnám mi vagyok szerintük. Engem ez jobban zavar, mint az oltott vagyok keret egyesek profilképén. Várom a lepontozást én is. Ja meg hogy agymosott vagyok stb.

2021. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Kötelezővé kellett volna tenni már a kezdetén, akkor most megvolna a nyájimmunitás és minden rendben menne egyébként.
2021. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
12.De csak neked.
2021. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellett volna kötelezővé tenni, viszont tiszta beszerzés kellett volna, és korrekt tájékoztatás az egész Földön.

Az a gond, hogy szándékosan hülyített népnél (ami sajnos mindenhol van) és korrupt állammal (ami sajnos szintén mindenhol van, különböző mértékben) ez nem megvalósítható.

2021. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"mire föl"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Ez már tényleg nagyon gáz.

2021. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!