Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Irigységet érzek, de nem...

Irigységet érzek, de nem érzem magaménak, mi lehet ez nálam?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy én úgy elcsesztem az életem ahogy lehet, tehát mint ahogy a neten írják úgy, azt úgy nekem sikerült abszolválni.

Egy senki vagyok, szó szerint hisz munkanélküli vagyok meg szorongok , bár nem alkoholizálok se nem cigizek ez még hiányzik a teljes összeomlásból.

Általában nekem az egyetlen beszélgetőpartnerem az Apukám, de már unja a fejem, én is unnám ha látnám , hogy a gyermekem egy lúzer szerencsétlen egysejtű.

Nekem vannak ismerőseim, úgy 1 éve nem is láttam, de most kérdezte nincs e kedvem elvinni Balatonra mert elromlott a kocsija. Mesélte, hogy az adblue ment tönkre.. tudni kell, hogy az jó drága autóknál van, tehát euro6-os ami nem 50 ezer forint mint a Daewoo Tico, ezzel nincs is baj, tehát itt engem ez nem zavar, srác dolgozik 2 éve testvérével közösen saját házban lakik, meg amúgy semmi közöm hozzá, hogy hogyan lett drága autója.

Itt jön a csavar amiért a kérdés született, csak kellett hozzá magyarázat.


Az a lényeg, hogy mivel nekem az is érdekes az én szintemen, hogy egy kismadár volt az udvarunkon akarva akaratlanul ezt úgy is el fogom mesélni a szüleimnek, hogy egy ilyen miatt hívott 1 év után az ismerősöm, természetesen nem szándékozok elmenni a balcsira, egyáltalán nem akarok sehova menni. De szóba fog kerülni, hogy a srác mit ért el és én mit, hogy Ő milyen ügyes én pedig egy lusta szamár vagyok, ami igaz, teljesen ebbe nem kötök bele, tény. Viszont így most, hogy ezt előre tudom én irigykedek a srácra mert olyan szakmát választott ami érdekli és kap érte fizetést. De ha nem kerülne szóba, hogy mennyivel jobb én megmaradnék azon, hogy keresett, beszéltünk fél órát és ennyi.. " beszéltünk" , mert igazából én sajna már nem nagyon tudok szavakat felejtek el, dadogok és rosszul fejezem ki magam, hisz mint mondtam jó ideje csak Édesapámmal beszélek, jó néha Anyuval is, de Ő csak mindig sajnál és óv a tényektől.. tehát ha vita kerekedik köztünk apával akkor anya jön és mellém áll, pedig egyáltalán nem kellene.. Ő is mindig mondja, hogy nem kellene, " de az anyukád vagyok ".


Értitek ti ezt? Mi ez? F/24



2021. ápr. 23. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Eltartanak, net, gép, gondolom van... Tanulj, nincs mit veszteni valód. Programozz, vegyél "coinokat" vagy miket, reklámozz, ismerkedj, edzz, akármi.

xD

2021. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyenge elbukik, az erős túlél.
2021. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!