Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is olyan, aki inkább...

Van más is olyan, aki inkább nem menne emberek közé többé, hanem csak otthon szórakozna?

Figyelt kérdés
A közelemben épült egy játékkölcsönző, ahová meglepően sokan járnak, kicsik, nagyok, párok, mindenki. Virtuális konditerem otthon, táncparkett, stb., minden van. Ezt leszámítva még ez az újkeletű érzés is, amit a vírus hozott, hogy rengeteg ember elkezdte magát jobban érezni otthon, mint máshol, egészség miatt is, meg az miatt is, mert ma mindent meg lehet csinálni otthon, amiért elmenne az ember valahová. Észre lehetett venni, hogy ahogy tovább voltak nyitva az üzletek, ugyan úgy üres volt minden este. Ti akartok menni, vagy megszoktátok az új tendenciát? Érdekes az is, hogy az Oscarra is egyre kevesebben kíváncsiak, mert nincsenek jó filmek, tehát hiába nyitnának ki a mozik, senki nem ülne be, az összes film rossz, és kb. mindenki Netflixezik, stb.
2021. ápr. 24. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen játékkölcsönzőre gondolsz? Nem egészen értem. És milyen az a virtuális konditerem-táncparkett? Ilyenről sem hallottam még.


Én agorafóbiás vagyok (lebutítva: nem tudok elmenni otthonról extrém szorongás miatt) és nagyon kíváncsi vagyok, ki hogyan tölti a "szobafogságot". Ami nekem muszáj, az most kicsit másoknak is az.


Szóval érdekes a kérdés! :)

2021. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Playstation-Xbox játékkölcsönző, eléggé felerősödött ez a dolog a lezárás alatt, meg a virtuális edző játékok meg akár kondi videók, ilyenekre..:) Az ember akár el is akarna menni otthonról úgy, mint régen, aztán meggondolja magát, mert a világ megváltozott, meg rengeteg dolgot csinált ez idő alatt magának otthon, ami szórakoztatja. Szerintem sokan úgy néznek vissza az elmúlt évekre, hogy de jó volt, de a jövőben már nem csinálnák, mert vagy nem biztonságos, vagy csak találtak maguknak olyan hobbit és lefoglaltságot, amivel jól elvannak.
2021. ápr. 24. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szociális fóbia miatt nem léptem át a küszöböt 15 évig. Pont 2019-ben változtattam az életemen, lett párom, elkezdtem kinyílni, kijárkálni, élményeket és tapasztalatokat gyűjteni, élvezni az életet és magam mögött hagyni a bezártságot. Alig kóstolhattam bele, jött a korona meg a maradjotthon. Maximálisan betartok mindent, de pont azért hogy ne kelljen a maradék időmet is a négy fal között eltölteni, hanem minél előbb vége legyen ennek és mehessek ide-oda.

Nem jó hosszútávon otthon lenni és elzárkózni a világtól, beteggé teszi az embert.

2021. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3, engem pl. egészségessé tesz, és az tesz beteggé, ha el kell menni valahova. Pedig nagy szociális élőlény vagyok, de nem ebben a világban. Másrészről nem lesz vége soha, vagy jobban mondva, máshogy lesz, mint azelőtt. Illetve azt vallom, ha nyit valaki efelé a világ felé, az teszi igazán beteggé, és manapság semmi sem felemelőbb, mint egy vidéki csendélet.
2021. ápr. 24. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én simán meglennék itthon is, bármeddig. Persze ide-oda néha jó kiruccanni, meg kell a napi séta, mozgás, levegő. CSaládomhoz elmenni, de másra nem vágyom.
2021. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem az ismerőseim olyan személynek ismernek, aki mindig alternatív megoldásokat keres az adott problémára. Ha nem oltom be magam(nyilván nem fog megtörténni,mert ellene vagyok az egész szarságnak), akkor nem mehetek ide oda. Oké. Nem lesz védettségi igazolványom. Nem mehetek moziba? Na és, otthon kialakítok magamnak egy fasza házimozi rendszert,bárkit meghívhatok magamhoz. Nem mehetek étterembe? Amúgy se szoktam járni efféle helyekre, szóval nem érint az egész. Sportolni,kirándulni bárhol lehet. Aki kreatív, és találékony, az ilyen válságos helyzetben is feltudja találni magát. Ez a védettségi igazolvány csak diszkrimináció arra, hogy hergelje a népet.
2021. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: Pontosan, én is így látom.
2021. ápr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!