Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben hiszel? (vallásra,...

Miben hiszel? (vallásra, természetfeletti nagyhatalomra gondolok)

Figyelt kérdés
Fejtsd ki kérlek hogy ez miben nyilvánul meg (ima, meditáció, ...), és hogyan talált rá a lelked. Ha nem hiszel, azt is fejtsd ki kérlek.

2021. ápr. 30. 16:15
A kérdező szavazást indított:
A keresztény Istenben hiszek.
Iszlám vagyok
Buddhista vagyok
Zsidó vagyok.
Nem hiszek az ilyesmiben...
Egyéni hitrendszerem van
Az eleve elrendeltetésben hiszek
Több istenben hiszek
Csak a reinkarnációt gondolom valósnak
Van Isten szerűség, de gonosz.
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
fejlődésben hiszek és hogy csak rajtam múlik és képes vagyok rá.
2021. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy magasabb rendű energiában, kozmikus tudatban hiszek, mellyel összeköttetésben vagyunk és innen származunk.
2021. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
2-es vagyok, Sátánban nem hiszek, gonosz energiákban, lelkekben viszont igen, akik még nem éltek elég életet, és tele vannak negatív érzelmekkel.
2021. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Abban, hogy 1* a megfelelő kategóriába teszik fel máskor az ilyen hittel, vallással kapcsolatos kérdéseket.
2021. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni hitrendszerem van.

Az eleve elrendeltetésben hiszek és a reinkarnációban.

Hát valahogy így!

2021. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha volt is valamiféle isten, már rég itthagyott minket.
2021. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha lenne Isten, nem zúdította volna rám ezt a földi poklot, amiben élnem kell, aminél még a halál is jobb lenne. Szoktam imádkozni könnyű halálért, szívinfarktusért, agyvérzésért, halálos koronáért, végső stádiumú rákért, hogy valaki lőjön fejbe, vagy csapjon el 140-el az utcán és szörnyet haljak. Nem hallgatott meg, mert eddig semmi sem történt. Csak kín az egész élet. Jobb létért imádkozni semmit se érne, mert tudom, hogy úgy sem lesz soha, és nem azért mert negatív gondolkodású vagyok, hanem mert lehetetlen. Mert engem sem a pénz, sem egészség, sem szex, se semmi nem boldogítana már. Én már nem hiszek semmiben. Csak várom a véget, hogy jöjjön mihamarabb. Ha van Isten, akkor nem hagyná, hogy ennyit szenvedjek, rég magához szólított volna, vagy meg sem teremtett volna.
2021. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a tudományban és a fejlődésben hiszek,viszont nem kételkedek abban sem hogy létezik egy magasabb rendű intelligens entitás, ami mozgatja a szálakat az univerzumban.
2021. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az okozati determinizmusban hiszek. Jelenlegi tudásom alapján ez a filozófiai nézet a legéletképesebb.
2021. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
én a Blackpill-ben hiszek
2021. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!