Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikerült beoltatnom magam...

Sikerült beoltatnom magam pfizerrel, de nem mondtam el a többieknek, csak én tudok róla. Szerintetek jól tettem? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A környezetemben ez sokakat érint, és érzékelem hogy a nyitás miatt is van egy frusztráció, mert aki ezt szeretné megkapni, annak még várnia kell. Én hajnalban elcsíptem a lehetőséget, amikor még nem volt róla hír és nem fagyott le az oldal. De 2 rokonom is elég furán reagált, így a munkatársakat már eleve kihagytam ebből (elég rizikós volt, hogy épp sikerült munkaidőn kívül megoldani). Úgy éreztem, hogy ellenérzéseket váltanék ki a környezetemben, annyira kényes ügy ez.


Szerintetek valós megérzés, hogy most a társadalom lelkülete ezt nem kezeli túl jól, és inkább érdemes azt mondani, hogy én is várok rá?



2021. máj. 1. 03:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne irigykedjenek mert azert nem jutottak elobb pfizerhez, mert nem hittek hogy a virus letezik. Most meg mar az a baj hogy mert nem ok kapnak elobb oltast.
2021. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#6

Egyébként nem feltétlenül. A minap egy komoly szakon egyetemet végzett ismerősöm osztott meg egy akkora oltásellenes posztot, hogy leesett az állam. Gyakorlatilag azt hozta ki, hogy többen halnak meg fertőzésben az oltottak, mint az oltatlanok és ezt komolyan gonolta. Azt tapasztalom, hogy a fanatikus tardizmus nagyon érdekes helyeken tud megjelenni.

2021. máj. 1. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!