Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért mutogatják manapsá...

A nők miért mutogatják manapság ennyire magukat?

Figyelt kérdés
Youtube és a TikTok tele van jógázó direkt kirívó pózokban és ruhákban jógázó nőkkel és lányokkal. Nem zavar mert szívesen nézem őket egész nap de hová fejlődik a társadalom? 27 éves vagyok férfi és engem kicsit zavar mert nem nézném jó szemmel ha a barátnőm a neten mutogatná a testét. Ti nők ilyenkor mit éreztek? Jó érzés hogy megmutathatjátok mitek van? És ha ezért valaki megfogja a seggetek akkor meg lázadoztok. Vagy én vagyok öreg vagy csak normálisan gondolkodom?
2021. máj. 1. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt nem mutogatja magát mindenki. Neten nyilván az lesz a felkapott, így azt látod.

Rólam pl neten egy kép sincs, alapvetően nem járok kihívó ruhákban, de edzésen bizony felveszem azt a cicagatyát, és nyáron a haspólót utcára is. Ha hozzám nyúlsz, akkor pedig -szerintem teljesen jogosan- megvédem magam, ahogy az tőlem telik.

Sosem jogos fogdosni valakit, csak azért, mert szerinted kihívó az öltözéke. Lehet, hogy nem figyelmet keres, csak ez kényelmes/melege van. Vagy figyelmet keres, de nem a tiédet.

2021. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Miért baj, ha más lány jógázik?
2021. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Kérdésedre válaszolva egyik se. Se nem vagy öreg se nem látod jól a dolgot. Az elsővel teljesen egyetértek. Nem jogosít fel SEMMI arra hogy hozzáérj csak mert kihívóan öltözködik. Találj olyan bnőt aki nem csinálja ezt, de ne hőbörögj hogy hova fejlődik a társadalom, csak mert valaki edzésre olyan ruhát vesz fel ami neki kényelmes és/vagy többet mutat.
2021. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Még egy beteg barom aki a jógában is a szexet látja. Veled van baj.
2021. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
5%
mert más hogy nem tudják magukra,fel hívni a figyelmet,sok nős az életben nulla. Se főzni.se szeretni,se takarítani nem tud .
2021. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
És te mit tudsz incelke? Itt ríni...
2021. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem ô a beteg, múltkor munkát keresve futottam bele egy ilyen hirdetésbe "fiatal lányokat keresünk szexi jóga videók készítéséhez".
2021. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

"nem nézném jó szemmel ha a barátnőm a neten mutogatná a testét"


Mit érdekel téged hogy más barátnője mit csinál? :D

Akkor nézd saját barátnődet

2021. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi erővel már az úszó csajokon is felháborodsz? Hisz rajtuk még annyi ruha sincs, mint egy jógázón. 🙄😒
2021. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
11%
Meg aki gondolom a kérdezôt savazza, gondolom sose hallott még a meztelen jógáról, keress rá neten "naked yoga retreat" hatalmas üzlet!
2021. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!