Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kéne félretennem...

Mennyi pénzt kéne félretennem havonta, hogy még tudjam csinálni a jogsit?

Figyelt kérdés
Nem keresek túl jól, 180 és 220 ezer közötti a fizetésem, de többször kezdődik egyessel, mint kettessel. Minden hónapban fixen 22 ezer megy spórolásba, ehhez nem is nyúlhatok. Mellesleg fizetem a telefonomat, ami 20 és 30 ezer közötti összeg, valamint együtt élek a párommal, ő fizeti a rezsit, én pedig a kaját állom. De hónap végére alig marad pénzünk.
2021. máj. 1. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 200-300k között van, értelemszerűen minél jobban megy, annál kevesebb. Ennyit kell összeszedned
2021. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

22 ezerből kb 4 órát tudsz vezetni, és azért az már jó árnak számít ha 6.000Ft/óra . 30 óra kötelező, meg pl 10 + óra, aztán vizsgadíj, ja és akkor az elméleti kezdő csomag 50.000Ft,

Úgy, hogy számolj ossz szorozz... De sok suliban engedik a részlet fizetést

2021. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20-30 ezer havonta telefonra? Mondanám, hogy 300 ezres telefon helyett jogsira kellett vona inkább félretenni, de már mindegy...
2021. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Egy sima Xiaomi Redmi Note 8t telefonom van, ami egyáltalán nem kerül ennyibe, nézz csak utána. A sok mobilnet miatt volt ennyi a telefonszámla.
2021. máj. 2. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Miféle mobilnet kerül ennyibe? Nekem havi egy 10-es a korlátlan net belföldön, 20 GB külföldön lusz HBO GO
2021. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többfajta mobilnetet is igénybe vettem, ugyanis a csomagomhoz csak 4GB net jár. De szerintem ennek semmi köze a kérdéshez.
2021. máj. 2. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyiból illik hozzá, hogy tudnál rajta spórolni. Simán azt a havi 15-20-aat félretehetnéd, 1,5 év alatt megis lenne az ára.
2021. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!