Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Véletlenül bejelöltem egy etnikum férfit a facen. Mióta mobilon is használom a facet, azóta nagyon kell figyelnem, mert észre sem veszem, már nem először van ilyen. Szóval, reggel észre veszem, hogy az ismerőseim között volt ez az ember, és mindjárt töröltem is. Elég ijesztő kinézetű, a barátnője egy furcsa két betűs névvel, az ördög meg az isten nevezetű egy sorral az adatlapján, semmi más adat. Fotó az volt róla is. Aztán később a laptop elé ülök, és látom, hogy kérdezi "sya ismerjük egy mást" Írtam, hogy nem, véletlen volt, de már töröltem is az ismerőseim közül. További minden jót! "Rendben, sya" írta ő. Gondoltam, milyen rendes ember, ennyivel vége. Aztán most látom,hogy megint írt, illetve kérdezi, hogy hová valósi? Ez kicsit megijesztett. Lehet, hogy egy rendes ember, hiszen nem ismerem, és nem is vagyok rasszista, félreértés ne essék. De, ha valakivel lezárok egy beszélgetést és nem hagy békén, az már furcsa számomra. De lehet, hogy csak nekem. Ti mit tennétek a helyemben? Válaszolni nem szeretnék, (tudom bunkóság) mert akkor tovább folytatódik az eszmecsere, amit én nem szeretnék. Ha intelligensen válaszolok, hogy nem szeretném folytatni a beszélgetést, szerintem sokra nem megyek nála. Szüntessem meg az adatlapom, és csináljak egy újat? Ha letiltom, attól félek bedühödik esetleg.Nem tudom hová valósi, de félek, nehogy a fotóról felismerjem az utcán esetleg.........és.......szóval értitek.
2021. máj. 2. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Talán nem kellett volna írnom, hogy töröltem az ismerőseim közül, lehet ez mégis sértő volt számára.
2021. máj. 2. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem hogy olyan fontos lennél neki. Én nem írnék vissza, szerintem nemsokára elfelejt majd.
2021. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolod? Az nagyon jó lenne!
2021. máj. 2. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom, egy kicsit paranoiás vagy. Egyszerűen hagyd figyelmen kívül az üzenetét és ennyi. Lépj tovább, hagyd a francba, engedd el! Érti?
2021. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

2. vagyok.

Ez az egész csak a te fejedben létező probléma. Kíváncsiságból megkérdezte hova valósi vagy, szerinted ha elmondod akkor, odamegy és levadászik téged?

Ne írj neki vissza és ne gondolkozz ezen.

2021. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlgondolod. Csak töröld az üzenetet és kész. Ha később is írna, akkor "üzenetek figyelmen kívül hagyása". De le is tilthatod, akkor sem fog történni semmi.
2021. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neki izgalmas fordulat, hogy bejelolte valaki. Neked viszont nem kell belole. Inkabb tiltsd le, es akkor nem izgulsz tovabb.
2021. máj. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!