Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok? Mit tennéte...

Mit tanácsolnátok? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Először is szeretnélek megkérni titeket, hogy lehetőleg együtt érző és a téma szempontjából hasznos válaszokat írjatok. Nincs szükségem megalázó és ide nem illő reakciókra. Köszönöm szépen.

29 éves fiatalember vagyok, sajnos már a gimnázium utolsó 2 éve sem ment kellőképpen jól ahhoz, hogy elitebb egyetemi szakra esélyem legyen bejutni, de azért volt amiből 4-esre érettségiztem a 3-asok mellett, középszinten.

Ezt úgy, hogy akkor már 1.5 éve volt az első pánikrohamomnak, amit 17 évesen kaptam, és érettségi-tájt már - úgy is mentem érettségire, hogy - Cipralexet szedtem.

Emelt, hatosztályos gimn. tagozatra jártam, az iskolaújságba írogattam könyvajánló cikkeket.

Médiaszakra jelentkeztem, de sajnos közben erősödtek a pánikrohamok, és 4.5 évet töltöttem el úgy a BA-n, (alapképzésen) hogy 1 tárgy híján elküldtek, pedig már a szakdolgozatom is kész volt.

Ezt megelőzte egy 21 éves koromban jelentkező idegösszeomlás, és azóta több-kevesebb megszakítással Rivotrilon és Ketilepten élek.

Közben voltam irodaházi recepciós és vevőszolgálati munkatárs is, előbbiben viszonylag jól eligazítottam angolul a munkatársakat, utóbbiban kedves voltam a vásárlókkal, de egyiket sem bírtam. Előbbit részmunkaidőben, (4 óra) utóbbit gyakorlatilag 12 órában dolgoztam.

A szerencsére elég népes családomból mindig mindenki becsületes, vagy tanuló vagy dolgozó ember (volt), teljesen idegen tőlünk az ilyesfajta kudarcok halmozódása.

Azt még hozzáteszem, hogy sajnos agyvérzéssel születtem, nem mintha mentséget akarnék keresni.

A lényeg, hogy most lesz 2 éve, hogy utoljára volt melóm, a vevőszolgálaton, azóta semmi, meg feküdtem bent még 3x pszichiátrián az elmúlt 3 évben, alkalmanként kb. 2 hetet.

Hogyan tovább? Bocsi, ha hosszú lett...



2020. okt. 24. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanebben a helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy nálam sajnos előbb kezdődött minden..

Kitartás!

24l

2020. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Sok szivacsot

mire erre csak azt lehet mondani hogy szivas

de hat az egesz elet az


szoval 2evet "pihentel"

miert most jott el a "mit csinaljak" ido? Elfogyott penz?


ahogy akkor talaltal munkat most miert nem lehet?


Vagy milyen szemszogbol mit csinalj? Ha a "korhazak" nem tudnak igazan segiteni se mas,

milyen mas dologra gondoltal tehat orvoslason vagy munkank kivul?


munka az csak kell vagy valami amivel penzt keresel (akkor is ha netalan penz meg lenne eppen most)


"orvoslas" teren pedig azt mondom hogy bizony mindenre a legjobb orvossag a "sport" ezt mindenhol tudjak es igy mindenkinek tudnia kell

barmilyen aktiv mozgas (rendszeres) pozitivan hat a testi/lelki/szellemi szervezetre, egeszsegre


mint a futas az egyik legjobb


A gyuras onmagaban nem a legpozitivabb, mivel az elazulas fitseg a legfontosabb amit a futas es barmi hozza hasonlo ad meg


Mellete lehetne:

pl. Kuzdosportok is vannak...

2020. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!