Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak udvariasságból dícsérnek?...

Csak udvariasságból dícsérnek? Mennyire szokás ez? És vajon hogy növelhetem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sosem tartottam magam jóképűnek. Mindig távolságtartó voltam a lányokkal emiatt és mindig komplexusaim voltak. Van egy ki túlsúlyos is, 182 cm vagyok és 83 kg.

Viszont mindig mindenki jött a bókokkal, hogy jóképű vagyok, hogy igazi úriember, hogy jól áll az a kis lusz és nem vagyok kövér csak testesebb, stb. Ezeket valahogy sosem tudtam komolyan venni, viszont most gondolkodtam el azon, hogy vajon hányadán is állok... Vajon ennyire udvariaskodni akarnak? Ha csak jópofizás, akkor hogy javítsak az önbizalmamon?

Esetleg volt valaki hasonló helyzetben? Bele kell törődni és tovább kell lépni, hogy az ember nem jóképű, nem kimondottan vonzó, vagy úgy kell felfogni, hogy igenis az vagy és úgy kell viselkedni, magabiztosan?



2021. máj. 2. 23:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

8


18 vagyok.

Testalkatom kicsit mackósabb. [link]


Mint a középső testalkat.



Köszönöm nagyon nagyon szépen a választ!

2021. máj. 3. 07:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni és ne csajok miat hannem csak magad miat💪


Amúgy szerintem annyira nem veszes ez a test.

2021. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Rokonok, szülők barátai tényleg nevezhetnek jóképűnek azért, mert xy gyereke vagy, és ez az ő szemükben már széppé tesz. De ha félidegenek, baráti társaságok dicsérgetnek, akkor tényleg lehet benned valami. Előfordulhat, hogy részben azért mondják, mert az önbizalmadat akarják növelni, de akkor sem hazudnak, hiszen az azt jelenti, szerintük lenne mire önbizalmat építened, mert nem vagy csúnya (még ha nem is vagy adonisz, de túl nagy ügyet csinálsz belőle, és sokkal rosszabbnak látod a helyzetet, mint amilyen).


A képen lévő férfival nincs semmi baj. Nem az esetem, és nem is az utánafordulós-plakátpasi típus, de nem is az a mérce, és nem is az a lényeg.


Tegnap ment egy gagyi vígjáték a tévében, és megállapítottam, hogy nekem bejön Jason Sudeikis, pedig teljesen átlagos, kicsit pocokképű ember.

[link]

A legtöbb, amit el lehet mondani róla, hogy kedves arca, kedves szemei vannak. Ha oldalról látnád, még az is látszana, hogy kicsit tokás. De a mimikája, a fellépése valahogy olyan szimpatikus és szeretnivaló, hogy ha az lenne a kérdés, szívesen randiznék-e ilyen férfival, a válasz tutira igen.

Csak azért egy hírességről írok, hogy meg tudjam mutatni. De hétköznapi emberek közül is sokszor tetszett már olyan, akiről ha csak képet láttam volna, azt mondtam volna, nem nagy szám. Biztos te is voltál már így vele. Na, ennyit számít a külső.


A 8-as azt írja, ne barátnőt keress, hanem ismerkedj. Nagyon igazat adok neki. Ne félj tőlük, a lányok is csak emberek. Ne taktikázz, csak próbáld magad jól érezni. És beszélgess nyugodtan olyan lányokkal is, akiktől nem akarsz semmit, de szimpatikusak. Segít elengedni magad, és amúgy is jó dolog egy kellemes beszélgetés jó társaságban.


32N

2021. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!